Sevdiğim kız isteğimi kabul etmedi sizce neden?

yaş 18 lise son ögrencisiyim okuldan bir kız var bana bakıp devamlı gülüyordu bende Instagramdan takip isteği attım ama kabul etmedi sizce neden bu arada boyum 1.96 kilomda 80 ama daha zayıf duruyorum sarışın mavi gözlüyüm fit bir vücudum var sizce neden peki isteğimi kabul etmedi birde bu kız hep okuldaki 1.60 esmer tipsiz hobbit erkeklerle takipleşiyor benim gibi birinin isteğini cidden neden kabul etmedi sizce birde instagram hesabımda resim yoktu sadece isim vardı ondan dolayımı kabul etmedi sizce neden kabul etmedi sebeb ne?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Olum özgüvenli değil misin
  Direk konuşsaydın tüm erkekler sosyal medyadan yürüyor zaten

 • Samimiyet ve kendini gelistiren erkekler her zaman senin gibi ergence dusunen ben daha iyiyim diyen kendini bir sey sanan erkeklerden herrr zaman iyidir.

  • Boş konuşuyorsun ingilizce biliyorum ana dilim gibi takipleşitigi kişiler hep sigara içen kültürsüz insanlar ben hiç sigara içmedim oysaki

  • Dil bilmekle sigara icmekle guzel yurekli biri olmanin ne alakasi var? Belki kız onu anlayan kibir sahibi olmayan dis gorunusuyle ovunmeyen birini istiyordur?

  • Ben ortalıga çıkıpta ben daha iyiyim demiyorum boyum 1.96 yani uzunum birde Sarışın mavi gözlüyüm fit bir vücudum var haftanın 5 günü spora gidiyorum ingilizce kursuna 3 sene gittim ingilizce çok iyi biliyorum yaşımda 18 neden kabul etmedi yani onu merak ediyorum okuldada bakıp bakıp gülüyor elimden bir kaza çıkıcak kimse beni ezemez bu kız linki beni ezmeye çalışıyor ya uff

  • Hepsini Göster