Sevdiğim kıza açıldım ve görüldü yedim. Neden reddetmedi de görüldü attı?

Dün gece sevdiğim kız arkadaşıma açıldım fakat mesajıma sadece görüldü bıraktı.

Beklenti içine falan girdiğim yok fakat neden olumsuz bir şey yazmadı diye de düşünmüyor değilim. Belirsizlik insanı yorar yıpratır diye davrandım fakat daha çok çıkmazların içine girdim.

Bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim değerli görüşlerinizi aktarırsanız çok mutlu olurum.

1 0

Çok Süper Cevap

 • Olumsuz yaklaşıyor o halde yoksa bu kadar uzatmazdı. Şahsen ben olsam cevap vermediği için bu durumda tereddüt etmeden silerdim, bence sende silmelisin.

  • Yani nispeten haklısın fakat bu hareketi yapmam için sence biraz erken değil mi birkaç gün daha beklesem daha iyi olur diye düşünüyorum.

  • Saygısızlık bu. Ben 1 gün dolduktan sonra silerdim. Benzer durum başıma geldi ve sildim sonr peşimde koşmaya başladı arkadaşça tabi. Sıcak davranmak içimden gelmiyordu bu sefer ben kaçıyordum. Kadınların bu konuda saygısı asla hak etmedigini düşünüyorum. Dünya kendi etraflarında dönüyor sanıyorlar. Benden sana tavsiye, kimseye yüz verme.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Çıkmaların içine girmedin. Seni kırmamak için negatif bir cevap vermemiş büyük bir ihtimalle. Şimdi sadece beklemeli bence.. senden uzaklaşarak seni kaybetmeyi göze alırsa kendi kaybeder.. cevap gelmediyse mesaj atıp sürekli kovamalak hata olur, kendini dahada soğutmuş olursun..

  • Kesinlikle daha da yazmam zaten görüldü atarak daha fazla kırmış oluyor ama haberi yok insan olumsuz da olsa bir şey bekliyor yani karşı taraftan değerli görüşün için teşekkür ederim bu arada

 • Yani haklısın tabi o zaman sende yaz, peki cevap veremeyecek kadar ne demiş olabilirim evet veya hayır bir cevap verebilir Ken görüldü atman saysızsız ca de engel at, bırak fayda gelmez en azından yaz engel at onun içine oturursun cevap, sonra bırak başkası olur cevap vermeyecek kadar değer yoksa engel at

  • Bunu düşünebilecek kadar zeki olduğu kanaâtindeyim. Bir daha yazıp kimsenin egosunu tatmin edemem. Zaman herşeyin ilacıdır deyip zamana bırakmak sanırım daha doğru olur.

  • Ama bu şekilde engel at o zaman bırak nezaketen cevap verecek kadar biri olsun en azından bu kadar da değersiz gibi hissettirmek kötü, çünkü orada Bi hissi diyip karşıdaki görüldü atması saysızsız ca nezaket dahi yok saygı yok,

  • Suç insan yerine koyup duygularını belirtende de neyse değerli görüşün için teşekkür ederim

  • Hepsini Göster