Sevdiğim kızla küsmeli miyim?

Onu çok seviyordum. Ve bugün de başka birini sevdiğini öğrendim. Sevdiği çocuğu bende tanıyorum. Aynı ortamdayız. Çok seviyordum onu, çok samimiydik. Arkadaştık daha doğrusu. Hep iltifatlar ediyorduk. Çok olgun birisiydi. Bunu öğrendiğimde onunla şu anda tamamen konuşmayı kestim. O da farkında. Niye falan diyor da? Ne yapmalıyım? Tamamen küsmeli miyim? Yoksa yine samimi mi olmalıyım eskisi gibi? Çünkü biz onunla arkadaş gibiydik.
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • Eğer başkasını seviyorsa ayrıl o kızdan, daha değerli bir kadın bul. Seni sevmeyeni sen niye seviyorsun?

  • Anlamadın dostum. Beni sevmiyor değil, arkadaş gibiydik. Öyleydik zaten. Samimiydik. Beni sevmesine gerek yok zaten. Çünkü ben ona öyle bir şey demedim bile. Yani beni o anlamda sevmiyordu. Aşk anlamında.

  • Ayriyeten sevgili falan da değildik.

 • Ssbepsiz yere kusmen sacma olur ayrica birini seviyo diye niye kusesin cocuk muaun arladas olarak ya devam et ya da ortamdan tamamen cik

  • Şimdi onunla samimiyetimiz illa yavaş yavaş azalacak bitecek. Ve ben sevdiğim kızın yanında olarak o çocuğa saygısızlık etmiş olurum. Ayıp olur. Günaha girmiş olurum. Onunla uzaklaşmam lazım. Onu unutmam lazım. Ortamdan uzaklaşabilirim ama bu da benim hayatımı etkiler işte.

  • Kusunce gene kopukluk olucak kiza asil demiyorum zaten sadexe arkadas kal

  • Konuştum az önce. Samimi olmayalım artık dedim. Niye falan dedi. Bende istemiyorum artık dedim. O da tamam dedi.

 • İstediğin kadar arkadaş ol bir taraftan biri o anlamda bir duygu besliyorsa ortada devam etmesi gereken bir arkadaşlık olamaz. Sen bir şeyler hissediyorsun belli seni istemediğini de kabul ederek aman hayatımda kalsın istiyorum diyebilirsin. Ama bu sana zarar verecektir. Küsme gibi çocukça şeylere gerek yok. Bir başkasını seviyor zaten. Yavaşça uzaklaş. Hayatına o kadar dokunması gereken biri olarak görme odağına da koyma. Kendini düşün

  • Zaten tahmin ediyorduk böyle bir şey olduğunu bugün kesin olarak anladım. Gözümün önünde konuşuyorlar, birbirlerine sarılıyorlar, birbirlerini öpüyorlar. Zaten bu zamana kadar samimi olduğumuzu o çocukta biliyordu ve hiç sorun etmiyor. Ama artık yavaş yavaş eder diye düşünüyorum. Küsme derken benim şöyle bir huyum var. Ben bir kişiyi tamamen atamazsam unutamam. Eğer uzaklaşmam gerekiyorsa tamamen konuşmayı kesmeliyim. Böylesi iyi olur diye düşündüm. Yavaşçayı hiç yapamam, beceremem. Öyle birisi değilim çünkü. Kendimden ziyade o çocuğu düşünüyorum. Günaha giremem.

  • Bak sana iyi geleni sen daha iyi biliyorsun. Dediğin gibi yap, sonrasında pişman olmayacağın şekilde ne yapıyorsan yap. Emin olduğum tek şey var arkadaş kalmak kendine yapacağın çok büyük bir saygısızlık olur. Özgüvenini dahi etkiler. Bazen kabul edip bırakmak gerekk

  • Zaten şimdi konuştuk. Artık eskisi gibi samimi olmayalım dedim. Üzüldü şaşırdı ama olması gereken buydu diye düşünüyorum. Tamamen konuşmayı da kesmek zorundayım öyle de olacak zaten.