Seven insan neden arkadaş kalmak ister?

Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Bir buçuk yıllık güzel bir ilişki yaşarken. Kız arkadaşım 2 aydır arkadaş kalmanın daha iyi olacağını düşündüm ve arkadaş olarak kalmak istediğini söyledi. Bunun ne demek olduğunu aşağı yukarı herkes bilir ama aramızda geçen bir konuşma beni ortada bıraktı.

Ona eski fotoğraflarımızı attım ve farklı güldüğünü söyledim.
O da bana arkadaş kalalım demeden 2 gün önceki fotoğraflarımızı attı ve bana dedi ki "garip belki ama arasında fark yok" dedi.

Şimdi kızın bu cevabında sonra benim düşüncem ne olması lazım. Bu durumu yaşayan var mı bilmem ama yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden vereceğin cevaplar için çok teşekkür ederim ve her şey gönlünüzce olmasını dilerim.
Güncellemeler:
+1 yıl
Şunu da eklemek isterim. Bana dedi ki "hep yanımda olmanı isterim, seni hayatımdan çıkarmak istemiyorum ve bir gün eğer yeniden ilişki istersem onun sen olmasını isterim bundan sakın şüphen olmasın ben hep senin yanında olacağım heo destekçinim
0 0

Çok Süper Cevap

 • Kırıp dökmeden ayrılık aşamasına gelmişsiniz. Arada ki bu saygı, geçmiş günlerin hatrı sizi birbirinize itmeye devam ediyor.
  Çok emin adımlarla ve düşünerek hareket etmeni tavsiye ederim.
  Olay tatlıya bağlanıp eski günlere dönebileceğiniz gibi, işler sarpa sarıp berbat bir hal de alabilir.

  Bu bekleme süresinin çok uzaması sıkıntı çıkarır. Ya adım atıp bir an önce ne olacağını gör, ya da kendi hayatına bak.
  Kadınlar bir süre bekledikten sonra birden bire hayatına başkasını alabiliyor. Sonra kendni derbeder bir biçimde bulma.

  • Soruyu güncelledim okudunuz mu bilmiyorum ama Peki neden ısrarla bana "hep yanımda olmanı isterim, seni hayatımdan çıkarmak istemiyorum ve bir gün eğer yeniden ilişki istersem onun sen olmasını isterim bundan sakın şüphen olmasın ben hep senin yanında olacağım heo destekçinim" bunu diyor olabilir?

  • İkinizi de tanımadığım için gereksiz ahkam kesmek istemiyorum ama sana ciddi haksızlık yapılıyor şuanda. Sen onun etrafında olmaya devam edeceksin, onun keyfini bekleyeceksin. Ya geri dönmezse ne olacak. Beklediğinle kalacaksın. Umut besleyip umudunu kıracaksın. Eğer profilin doğruysa henüz 22 yaşındasın, zamanla ne dediğimi daha iyi anlayacaksın. En kötü karar, kararsızlıktan iyidir. Ya tutsun ellerinden, kaldığınız yerden devam edin. Ya da kendi yolunu çiz. Kimsenin uydusu olma.

  • Yaşım doğru. Yorumunuz için teşekkür ederim.

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Güvenmediği için

  • Güvenmese bana bunları demesi biraz saçma olmazmıydi? ,"hep yanımda olmanı isterim, seni hayatımdan çıkarmak istemiyorum ve bir gün eğer yeniden ilişki istersem onun sen olmasını isterim bundan sakın şüphen olmasın ben hep senin yanında olacağım heo destekçinim"

  • Haklısın aslında güveniyor olması lazım. Bende anlamadım.

 • Değişik varlıklar bunlar

 • Sebebleri vardır

  • Mesela?

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?