Sevgilim bana annem gibi davranıyor, sebebi ne olabilir?

Sevgilim bana annemden daha çok annem gibi davranıyor. Her şeyimi düşünüp koruyup kollamaya çalışıyor. Kışın, üstünü sıkı giyin mont giy kalın çorap falan giy hasta olma, her gün, bu gün yemekte ne yedin iyi yedin mi iyice doyurdun mu karnını, tenha sokaklardan geçme dikkatli ol falan gibi şeyler söylüyor, yavrum, bebişim gibi hitaplarda bulunuyor, sigara içmeme kızıyor falan sizce sebebi ne olabilir? Kendi annesi veya babası ile alakalı bir şey falan olabilir mi ve bu iyi bir şey mi sizce?

Yaşça da benden küçük ama büyük olan sanki kendisiymiş gibi davranıyor.
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Anaç kişiliğe sahip, ben de biraz öyleyim ama onun kadar da değil. Sevdiklerim hep iyi olsun isterim, normal bir şey. En güzeliyse, o kız çok iyi anne olur çok düşünceli ve sevgi dolu belliki.

  • Tam başka bir görüşe yanıt olarak son yazdığın şeyi yazıyordum aynı anda sen yazmışsın mdkchdhd umarım onu çocuklarımın annesi olarak görmek nasip olur hayali bile güzel çocuklarıma böyle bir anne vererek dünyanın en iyi babalığını yapmış olurum bence bende, mükemmel bir seçim olur.

  • Önceden çocuk yapmaya da korkuyordum ama o hayatıma girdikten sonra düşüncelerim biraz değişmeye başladı ben kötü bir baba olsam bile onlara ihtiyacı olan sevgi ve mutluluğu o verecek görünüşe göre.

  • Onu ve çocuklarını yalnız bırakamayacak kadar merhametli ve hassas düşüncelisin herhalde sen de daha bu zamandan bunları düşündüğüne göre. Mutlu olursunuz daima umarım

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • Millet böyle ilgi alaka istiyor mutluysan sorgulama boş ver

  • Mutluyum da yine de merak ediyor bir insan acaba bir sebebi mi var falan diye ama bunu merak etmemin sebebi onu önemsemem tabiki yoksa amaan salla geç derdim

  • Bazen fazla olan şeylerin altında başka sebeplerde yatıyor mesela ailesinden görmediği ilgi alakayı sana gösteriyordur ama bence seni gerçekten sevdiğini için böyledir diye düşünüyorum herkese böyle değildir kendimden biliyorum

 • Eee ne var bunda seni seviyor ki düşünüyor

  • Yanlış bir şey yok tabi ki benim de hoşuma gidiyor zaten bu kadar önemsenmek ama bazen annelik iç güdüleri çok ağır basıyor sigara içtiğimde bile aşırı üzülüp gözü yaşarıp sesi titremeye falan başlıyor (ki normal şartlarda duygusal bir insan değildir biraz egoludur da hatta ama bana karşı çok farklı) bende onu öyle görmeye dayanamayıp söndürüyorum hani ne bilim insan sevgili de olsa bir insanın bir başka insana bu kadar değer vermesine alışık değilim yani bunun bir sebebi var mı acaba diye düşünüyorum bazen, hani kendi annesinden yeterli ilgiyi alamamış mı acaba falan olabilir mi gibisinden şeyler.

 • güzel bir şey knka düşünceli birisi

  • Sanırım ilerde çocuklarımın annesi olmak için en iyi aday bu kız, mükemmel anne olur bundan.