SEVGİLİM ÇOK AĞIR KONUŞTU, NASIL ÖDETİRİM?

Kız arkadaşım birbirimizi çok kısıtlıyoruz kıskanıyoruz dedi, ben çok kısıtlayarak onu hem şımarttığımı hemde bunalttığımı düşünüyorum, kendini bir şey sanmasın ve istediğini yapsın... Daha da karışmamaya birazcık kendi haline bırakmaya karar verdim, o 1 geziyorsa ben 2 gezip biraz burnunu sürttürmek istiyorum. Çünkü çok ağır şeyler söyledi bana medeniyetsiz falan, vallahi biraz sürttürmek istiyorum burnunu o lafları ödetmek istiyorum
Sizce ne gibi taktikler yapmam lazım?
Tavsiye verir misinizz? Lütfen arkadaşlar...
0 0

Çok Süper Cevap

 • Bence en güzel ödetme şekli sessizliktir. Burnunu bir yerlerde sürtersen o kızın seni tekrar isteyeceğini sanmam soğuyabilir seni zaten cepte görüyor. Bence sessiz olmalısın kaybetme korkusunu yaşatmalısın tabii sevgilin seni hala seviyorsa

  • Yanlış yerlere gitmeyeceğim zaten o 9 a kadar geziyorsa ben 11e kadar gezicem... Biraz kendi hayatıma odaklanıcam... Sence nasıl yapmam gerek tavsiye verir misin?

  • Evet tamamen kendi hayatına odaklan, yeni hobiler falan bul arkadaşlarınla takıl. Kıza yüz verme davranışından rahatsız olduğunu belli et. Sakın ilişkin varken diğer kızlara kayma çünkü daha başka sorunlarla uğraşırsın. Bu süreçte biraz düşün ben bu kızı niye seviyorum bana ne katıyor diye. Yani kaybetsem ne kadar üzülürüm gibi şeyleri düşün.

  • Yok zaten diğer kızlara kaymam öyle insan değilim, sadece gerçekten kısıtlayıp ona değerli gösterdiğim şeylerin asıl değerin o olmadığını anlamasını istiyorum... Yani tam olarak ne yapayım, sen kızsın mesela aynı durum sende olsa sen nasıl kudururdun içten içe?

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?