Sevgilim halen eski sevgilisinimi düşünüyor?

Birden konu açıldı 3 senedir hayatımda onu geçmişte kullanıp attığını anlattı , çok pişman olduğunu dile getirdi, ilk defa onunla seks yapmış , bir nevi onda travma olmuş.

ama şu sözlere çok takıldım;

güvendik diye böyle yapmasımı gerekirdi? , dedi cümlenin sonuna en güzel şeyde sen oldun sen çıktın karşıma dedi. sanki ilk defa onunla seks yapmaktan daha çok sanki onunla evlenmediği için kızgın , gibi konuştu sizce onu unutamamış olabilir mi?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • sevgilinle aynı durumu yaşadım bu durum sevgiden unutamamak değil ilk defa birini sevdik güvendik ve yarı yolda bırakıldık bu yüzden o kişiye karşı kızgınlığımız asla geçmez unutamıyorsak tek nedeni bu. ara sıra aklımıza gelir ama sevgiden değil, ya o kişiye karşı olan nefretimizden ya da içimizdeki kendimize olan kızgınlığımızdan

  • bir nevi travma olmuş onda yazmışsın sanırım o da benim gibi hassas birisi o yüzden lütfen bu durumu bir daha ona sende yaşatma

  • Öncelikle yaşadığın durumu şu an bende yaşadığım için biliyorum , Umarım çok mutlu olursunuz erkekler için ilkin önemi olabilir ama kadınlar için genelde ilkler nefretlik olur. Ben böyle bir durum hiç ona yaşatmadım, ama birden vicdan azabı çekip bunlarıda anlatınca kardeşim, insanın beyni dönüyor ben öyle biri olsam 3 sene hayatında kalırmıydım ? Şuna çok takıldım kardeşim, kendimi ona ait hissediyordum dedi , ona ters yani anal seks yapmış normalde hayatta yapmayacak birisi , bu ne demek çok itici bir konuşma bu karşında sevdiğin adam var söylenirmi bu?

  • Bu arada kardeşim Kızgınlık ve nefrette güçlü duygulardır.

  • Hepsini Göster
 • hiç belli olmaz eğer unutamadıysa can acıtıcı bi durum. çünkü sadece kendini kandirmis olur

  • Peki nasıl anlarız bunu , sizin düşünceniz nedir?