Sevgilim niye böyle yaptı bana neden çok üzgünümm?

Uzak mesafeydik instadan tanıştık, sevgilii olduk buluşamadan ayrılmak istedimm o zaman sıkintilarım vardi, olacağımiza inanmadım peki dedi aradan biraz zaman geçti doğum günümü kutladı tesekkür ettim, sonra 5 ay gecti yaşadığim yere gelmiş beni görmek istedi hemen gittim heyecanlandım, sarıldık sarılınca ö p tüm onu oda istemedii ilkiydim utandı bende bozuldum bidaha görüşmeyelimm dedim kizdı aradan zaman gecti aradım telden biraz müstehcen konusmak istedim kizdı ve kapattıı sonradan tekrarr aradım pişman oldum yaptığımdan ozür diledim defalarca bu sefer ona aşık oldum yazdım aradım her seferinde reddetti inanmiyorum güvenmiyorum diye 1 sene ugrastım en son kabul etti birbirimizi daha iyi taniyalim dedi 1 ay konuştuk ilgisiz gibi hissettim kendime sitem ettim daha ilgili davrandı bu sefer ben ilgisiz davrandım biraz sıkıntılar oldu düşünmek istediğimi söyledim kırıldı biraz aradan 3 hafta falan geçti tekrar geldim kabul etti ben onun ilkiydim instadan istek atmıs bana niye kabul etmiyosunn istek attım yazdı bende görmedimki dedim bu güvensizliginden sıkıldim güvenmiyorsan hic baslamayalım dedim sinirlendim biraz oda ondan değil sen sormuyo musun bisey yapınca bende ondan sordum falan dedim wpde yazarken cevrimici oldugum halde cevap vermedim yarım saat vermedim cevap bekledi vereyim diye sonra kizdı korkak yazıp engelledi beni 1 hafta bekledim açsın diye açmadı sizce tekrar arasam kabul eder mi beni seviyorum onu onunda beni sevdiğini biliyorum ama böyle oldu ben haksızlık mı yapmışım ona

0 0

Çok Süper Cevap

  • böyle yaparak sadece birbirinizi yoruyor ve ilişkinizi yıpratıyorsunuz. yaşlarınız kaç bilmiyorum ama bu hareketlerden acilen vazgeçin. haksızlık konusuna gelince belli ki kafan çok karışık birisin. nereden biliyorum, benimki de böyle yapardı. sıkıntılarım vardı diyip gitti. şimdi yine gitti. belli ki yine sıkıntıları var. ama benim saçma bulduğum nokta, sıkıntıların varsa bunu beraber aşabilirsiniz. aynı yargıyı defalarca kendi ilişkimde de yaptım. gitmeyin. siz birlikte zorlukları aşamayacaksanız ne anlamı var ki? anlattıklarının çoğu telafi edilecek şeyler, düşündükçe sen de fark edersin. ikiniz de çok fevri davranmışsınız. mutlaka biriniz daha alttan alan olmuştur. birbirinizi üzüp sinirlendirmeyin, hayat çok kısa. engel konusuna gelince bir süre sonra kaldırır diye düşünüyorum. birbirini seven insanlar birbirinden uzak kalmaya katlanamaz. sen de bir şekilde iletişime geçmeye bak ve artık eski hataları yapmayın. daha olgun düşünün ve ilişkinizde ciddi olun. yoksa çok üzülürsünüz, bir tavsiye.

    • Evet çok karışık kafam ve bana güvenmiyor Instagram konusunda da öyle oldu onu seviyorum onunda beni sevdiğini biliyorum ama böyle oldu ve olalı da 3 ay geçti kaldırmiştır belki wpden zaten instadan engellemedi isteğini cekti 3 ay geçti üstünden yazıp aramadım biraz belkide uzak kalmamız gerekiuor diye

    • belki de kardeş, biz bir zamanlar 5 ay ayrı kalmıştık. tabii şimdi yine yok orası ayrı mesele belki bir gün döner Allah bilir ama gerçekten de hatalarınızı fark etmeniz ve birbirinizin değerini daha iyi anlamanız için belki de zamana ihtiyacınız vardır. hayat bir şekilde devam ediyor. bundan sonra daha donanımlı biri olarak yoluna devam et. kaderinde varsa, her şekilde sana gelir o. nasibinde yoksa da zamanla unutulur. rahat olmaya bak.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
  • Sevgiline sor,

  • Ya kardeşim Instagram üzerinden tanıştığın insana ne kadar güven olur ki boş ver sıkma canını geçmiş gitmiş önüne bak

  • 😂😂😂😂😂 Ulan ne saçma şeyler var. Uzak mesafe iliskileri telefonda müstehcen konuşmalar. Hahaha olm siz varsa çağın çok ilerisinde yaşıyorsunuz vallahi ben çok geri kafalıyım ya demekki.