Sevgilim soğuk davranıyor soğuksun dediğimde hayır sana öyle geliyor değilim diyo ama eskisinle alakası yok lütfen yardım?

Soğuk davranıyor soğuksun diyorum değilim diyo neden böylesin diyorum sorunlarım var diyo soğuk değilim sana öyle geliyor diyo bende dedim artık her neyse adı neyse bunun dedim onu düzelt yoksa biter dedim yoruldum dedim 2 aydır böylesin dedim ben değilim diyo dedim o zaman 2 ay önceki haline bak bide bu 2 ay içindeki haline bak dedim ya düzelirsin ya da biter dedim beni böyle tehdit etme böyle eline hiç bişe geçmez dedi bende tehdit etmiyorum düzelmezsen biter diyorum dedim napmalıyım ben

0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • İki tarafta hatalı davranıyor şu an bence. Al karşına güzel bir dille konuş. Böyle yükselerek, büyük sözler ederek bir yere varamazsın dostum. Mevzu haklı olmak değil, hakkını nasıl aradığın daha çok. Al karşına ''birbirimizle her şeyi paylaşabildiğimiz konuşabildiğimiz bir ilişki istiyorum. Bana soğuk davranman değil, beni geçiştirmenden dolayı yükseldim ve o sözleri söyledim. En söylenmezi bile söyleyebilmeliyiz birbirimize. Benim aklımda acabalar oluşuyor ve aklımda sebep sonuç ilişkileri kurmaya başlıyorum. Neyse derdin gel konuşalım'' de.

  • Bak abi ben düzgünce tatlı dille söyledim böyle olma düzel eski seni özledim dedim bende özledim ama olamıyorum dedi dedim böyle olmazsan düzelir sen eminim iyi yerlere geliriz dedim gözlemler bakarsın dedi hep ters konuştu ve bana geç cevap verip arkadaşlarına erken dönüyodu böyle yapma sadece bana mı özel dedim ne alaka falan diyo senin yapmadığını ne bilelim falan diyo bende dedim sana hemen dönüyorum nasıl böyle olsun falan dedim hep tatlı dille konuştum ama anlamadı yine devam etti şimdi bende yine bir konuşma yaptım ve bundada böyle dedim tatlı dille anlamadı çünkü

  • Yapacağın şeyi söyleyeyim o zaman. Aynı mesafeyi sen de ona koyacaksın. Yazmadıkça yazma, aramadıkça arama ve aynı mesafeyle davran. Sana gösterdiği tutum karşısında hala çabalayan taraf olman onu rahatlığa ve özensizliğe sevk ediyor belli ki. Sözle edilen sitem karşı tarafa geçmiyor maalesef. Biraz oyun dışı bırak onu.

  • Onuda yaptım abi bu sefer bana düzel diyosun kendin soğuk oluyosun dedi tuhafsın dedi sonra bende o konuşmayı yaptım bende olmıcam sende olmıcaksın bidahada düzelmezsen biter dedim çünkü tatlı dille dedim olmadı bende soğuk oldum olmadı en son böyle sert konuştum

  • Hepsini Göster

En İyi Erkek Görüşü

 • Merhaba benzerini yaşadım ve şu dersi çıkardım. Kızlar laftan anlamaz davranıştan anlarlar. Soğuk davranıyorsun böyle olma falan filan diyerek hiçbir şeye ulaşamazsın sadece daha da soğumasına sebep olursun. Davranışlarınla ona ihtiyacın olmadığını ve bu şekilde davrandığı için yakında bitirebilecek cesaretin olduğunu gösterebilirsen zafer senin.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Genel de bu tür olaylar da bir taraftan biri soğumuş oluyor. Ama ayrılmayı tercih etmezler çünkü ilgiyi kaybetmekten korkarlar.

 • eski sevgilisini özlemiştir ayrılmk istiyor korkuyor senden