Sevgilime zaman ayıramıyorum. Çok meşgulüm ve yorgunum?

Sevgilimle 2019da tanışıp 2021 yılın başlarında sevgili olduk. Mutlu olacağımı sanmıştım ama tam tersi onunla hep kavga ediyoruz. Kavgayı hep o başlatıyor ama kavga başlatması konusunda %100 haklı. Kavganın nedeni ise ben onunla ilgilenmiyorum, sevgimi göstermiyorum. Bunun da nedeni sürekli meşgul olmam. Sabah 9/akşam 7 çalışıyorum. İşte de hem duygusal hem de fiziksel olarak yoruluyorum. İşten eve gelince ayrı yaşadığım için yemeğimi, temizliği, çamaşır yıkamasını her şeyimi ben yapıyorum (cinsiyetçi yaklaşımda bulunmuyorum. Erkekler de bal gibi ev hanımı olur). Akşam 8lerde eve geldiğimde ev işi varsa ev işleriyle uğraşıyorum, yemek yapıp yiyorum. Böylece saat 10a yaklaşınca sevgilimle konuşmaya başlıyorum. Ama konuşmamız da güzel geçmiyor çünkü saat tam 12de uykum geliyor ve kendi rızam olmadan gözlerim kapanıyor. Böylece tüm günüm böyle. Hafta sonları da evde işime devam ediyorum. Dış Ticaret işi yaptığım için bizde mesai dışı bir şey yok. Ticaret 7/24 devam ediyor. Ona sevgi vermeyi çok istiyorum, elimden gelenini yapıyorum ama vücudumu bir süre sonra kontrol edemiyorum. Vücudum kendi kendini kapatıyor ve uyuyorum. Bu durumu yaşayan çiftlerden tavsiye istiyorum.
Güncellemeler:
+1 yıl
Sevgilimle uzak mesafe ilişkisi yaşıyorum. Ayda 1 kere buluşabiliyoruz.
1 0

En İyi Kız Görüşü

 • Onada aynı bu şekilde açıklama yap. Anlayış göstermezse bitmeye mahkummuş gibi görünüyor. Bu durumda ekstra küçük fedakarlıklar yapabilirsin sanıyorum. Uzak mesafe ilişkisiymiş, onu düşündüğünü gösterecek bi takım şeyler yapabilirsin. Adresine hediye göndermek vs..

  • Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Yorumuna katılıyorum ve bunu da uyguluyorum. Onunla bu konu hakkında bin kere konuştum ve o bana hak veriyor. Hak veriyormuş gibi de davranmıyor. Gerçekten benim derdimi anlıyor. Ama bir süre sonra da her iki taraf patlıyor. İlişkimiz de bitmek üzere gibi bir hale büründü. Tek çare Allaha bırakmak sanırım xD

  • Ikinizde kendinize göre haklısınız kanımca. O seni her ne kadar anlıyorum desede ilgiden mahrum hissetmek çok tahammül isteyen bir şey. Hakkı var. Elinden geleni yap derim.

  • Haklısın... Elimden gelenini yapıyorum ama demek ki daha fazlasını yapmam lazım ) Bakalım, ölmem umarım xD

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Öh ne uzatmışsın kim okur şiödimbunı

  • İsteyen okur aga xD

  • Aferin beğendim seni şimdi bak gaza gelip sinirlenmedin. Okuyorum soruyu hak ettin

  • Sevgilin iş yoğunluğunu biliyorsa ki biliyordur, mecbur saygı duymalı, günlük 2 saat konuşuyormuşsunuz yeterli aslında. O zaman ona de ki sana mümkün mertebe zaman ayırmaya çalışıyorum ama bu kadarı mümkün, ancak şu şu saatlerde müsait oluyorum anlayışla karşılayacağını düşünüyorum vs, hala mızmızlık yapıyorsa salla gitsin

  • Hepsini Göster