Sevgilimin önceden yaşadığı bazı şeyler hakkında yalan söylemesi?

Sevgilimle uzun süredir birlikteyiz ve bir süre ayrı kaldık. Uzun bir süre sonra tekrar barıştık herşey güzel sıkıntı yok. Benim kulağıma bazı şeyler geldi ayrı olduğumuz zaman bir çocukla yiyiştikleriyle ilgili bazı şeyler geldi. Bunu ona sorduğumda öyle birşey olmadığını ve olayın öyle olmadığını. Başka türlü olduğunu anlattı ve tekrar bu konuları açma dedi sorucaksan direk ayrıl dedi. Aramız iyi şuanda ama tekrar kulağıma aynı şeyler geldi aynı olay. Bu sefer çocuğun ağzından duydum yiyiştik dedi. Ve şuanda sosyal medyada takipleşiyorlar falan. Ama kim doğru söylüyor kim yalan söylüyor bilmiyorum. Ben şimdi ne yapıyım? Sevgilim öyle birşey olmadı diyor. Birdaha bana sorma sorucaksan direk ayrıl diyor. Çocukta yiyiştik diyor çocuğun ağzından duydum. Ben gidip nasıl sorıyım bunu tekrar konuyu nasıl açıyım ne yapıyım?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Selam,
  Yani hangisi doğru söylüyor bilemeyiz, zor bir durumdasın. Bunun için ajan olman lazım bir süre, yani ikisininde nereye gittiğini hangi saatte nerde olduklarına bakmalısnı takip etmelisin. En iyi şekilde böyle anlayabilirsin diğer türlü anlaman zor. Yani belkide sevgilin belki de o adam yalan söylüyor nerden bileceksin ki? bu yüzden bir süre takip et. Arkadaşlarınla da edebilirsin atıyorum 3 kişi takip edin garantiye alın. Bana sorarsan yiyişiyorlar mıydı diye evet derim, sevgilin sana "hayır" diyor ama yine takipleşiyorlar? hadi tamam yiyişmedin başka bir olay oldu diyelim. E sen o zaman neden onunla hala samimisin demi? bu yüzden ben yiyişmişler diyorum ama sen yinede gizlice takip et bakalım.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • İyi de ayrı kalmışsın o zaman zarfında ne yaptığına çok takılma bence.
  • Tamam takılmıyım sorun bu değil zaten. Sorun bana öyle birşey olmadığını birşey yaşamadığını söylemesi ve sosyal medyadan etkileşimdeler takipleşme falan. Ama çocuk yaşadık diyor. Kim yalan söylüyor kim doğru söylüyor

  • Eleman belki seni kızdan ayırmaya çalışıyor. Olamaz mı?

 • gizlediği için biter
 • Ayril gitsin.
 • İzlemeye başla gizlice kanıt bulunca sorarsın