Sevgilimle tartışırken “ aslında sen benim kriterlerimi karşılamıyorsun” dedi. Ayrılmalı mıyım?

Biz sevgilimle aynı boydayız. İkimiz de bir yetmişlerdeyiz. Dün sinirlenince “aslında benim kriterlerim uzun boylu, esmer …” diye sıralamaya başladı. Yani benim zıt özelliklerimi söyledi. Ben de “ o zaman git istediğin biriyle ol” dedim. O da aslında beni sinir etmek için söylediğini, beni çok sevdiğini söyledi. Sürekli özür diliyor ama ben affetmek istemiyorum. Ayrılmayı düşünüyorum. Daha önce de buna benzer bir kaç şey yaşandı.
Değerli dostlar sizin düşünceleriniz nedir?
Güncellemeler:
1 yıl
“ gönlüne göre birini bul” dedim ve ayrıldım. Sabahtan beri belki kırk defa aradı ama açmadım.
1 1

Çok Süper Cevap

 • Sorduğunuz bu soruya o kadar yazılacak örnekler var ki nereden başlayayım inanın bilemiyorum, ama bunuda belirtmeden edemeyeceğim sizin kız arkadaşınız kriterlerine uygun birini bulduğun an sizi bırakır neden derseniz size bir atasözü var diyor ki şakanın içerisinde gerçek payı yoksa o şakanın içine edeyim? Baba şu da var hani sizin neden kızdığınızı bildiğinden dolayı sizi kızdırmak için de söylemiş olabilir ama dedim ya dedim yukarda olabilir yani şakanın içersinde gerçek payı yoksa, Son bir şey daha tartışma olayı sevgililikte doluyor evliliklerde doluyor ne diyelim buna bunun tuzu biberi mi diyelim tuzu şekeri mi diyelim idare edeceksin artık yok dersin ki tam ben karar vermek istiyorum ben ederim ki ayrıl o zaman.

En İyi Erkek Görüşleri

 • Aynısını yaşadım ve ilişkim bitti. Kızın aslında hayali değilsin yani ciddi bir kavga edersen ya ben bu çocukla konuşmaya devam edeyim çünkü... diyebileceği hiçbir şey yok, boyun uzun değil ona göre, tipin de ona göre değil... ee ne kaldı geriye? Kadın milleti dostum yani konuşacaksan konuş devam et ama ciddi bir kavgada gidebilme ihtimalini unutma.

 • çok büyük bir hakaret etmiş sana ben çoktan tekmeyi basardım ona sonra derdim sende benim kriterlerime uygun değilsin diye sen dediğimi yap üzülmessin ztn bu türk kızlarının sürekli esmer ve uzun boylu istemesinide anlamıyorum bu egoları ne zmn bitecek merak ediyorum orasıda ayrı konu

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 4
 • Sen ayrıl da bari kızı uğraştırma

  • bence süründürsün

 • Ayrıl tabi gøt olsun

 • Kızın aklı zaten uzun boylularda, bir kere sana bu cümleyi kuran yine kuracaktır. Kendine saygın varsa yol ver.

 • Bence ayrılmak için adımı atmış.

  • Onun ayrılmaya hiç niyeti yok

 • Ayrilmalisin kardesim malmisin beni deli etmeyin boyle insanlarla ne isiniz var sormana gerek bile yok