Sıkıldım yanlızlıktan artık benim de sevgilim olsun istiyorum ama olmuyor 23 yaşındayım şu ana kadar hiç sevgilim olmadı ne yapcam?

Allah aşkına dalga geçmeyin n'olur.
Her neyse bu arada gerçekten tipsiz diyebileceğiniz bir erkek değilim. Sosyalımdir. Girişken olmama rağmen olmuyor. Bana denk gelen kızlar uçarı oldu beyin yapılarımız uyuşmuyor. Koronadan dolayı da eskisi gibi sosyalleşemiyorum. Benim korkum aslında 1 kere reddedilmek değil 10 kere 20 kere reddedilmekten korkuyorum.
Bu arada mesela birinden hoşlansam kızı gözümde çok büyütüyorum ister istemez.
-O beni beğenir mi?
-O benim hakkımda ne düşündü?
-Heyecandan yanlışlıkla bir laf etsem tabi hakaret değil tabi benim hakkımda ne düşünür?
-Rahat davransam mesela benim kusurlarıma rağmen sever mi?
Bir de yanlış anlaşılmaktan korkuyorum sanki sapıklık yapıyormuşum gibi hissediyorum kıza yaklaşırken mesela. Bir de iltifat etmeye çekiniyorum yüz yüze tabii ki de ama whatsappta mesajlaşırken mesela rahatım akıyorum gidiyorum yani. Hep benim karşıma kendini beğenmiş, egolu insanlar çıkıyor. Artık kızlardan korkar oldum. Bazı insanların günahını başka kızlara yüklüyorum. Samimi olduklarından emin olamıyorum. Birisine aşık olmaktan korkuyorum. Monoton bir hayat istemiyorum. Aşık olsam hüsrana uğruyorum artık hüsrana uğramak istemiyorum.
Çok denedim bir türlü olmuyoŕ. Yalnız olmak istemiyorumm ben ne günah işledim hep düşünüyorum. Hep kendımde hata aramaktan bıktım.7 milyar insan arasından neden benim başıma geliyor bu tür śeyler herkes kavuşuyor sevdiğine ama ben kavuşamıyor. Evlenen insanları sevgilisi olanları hep kıskanıyorum ben kıskanmak istemiyorum. Sokakta çift görmekten bıktım. Neden böyle oluyor?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
  • Ahajaha hala mi bulamadin sen ezik

    • KOMIK mi dedigin?

    • Yillardir ayni soruyu soruyor mk

    • nerden biliyosun belki baska biri? sonucta gizli üye

    • Hepsini Göster
  • başına dert alma oğlum. boş ver.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?