Siz ne yapardınız sadece merak ediyorum?

Çok yakın arkadaşlıktan gelen harika bir ilişkim vardı, en azından ben öyle düşünüyor muşum. 3 gün sonra 2. ayımıza girecektik, bu akşam bir sebepten ötürü kavga ettik ve bana keşke beni değiştirmeseydin seni hiç sevmeseydim dedi, önce afalladım ne dediğini anlamaya çalıştım. Dünyam başıma yıkıldı bu zamana kadar onun iyiliği adına yapmadığım hiç bir şey kalmadı özledim dedi 5 saatlik yol gittim yeri geldi abi oldum yeri geldi dost oldum derdine ortak elimden geldiğince ise derman oldum. Bana bizden hiç bir b*k olmaz diye bir cümle ekledi sonuna madem böyle düşünüyorsun neden duruyorsun diye sorduğum da inceldiği yerden kopmasını bekliyorum dedi, bende bir şey beklememesini böyle düşünüyorsa sonunu getirmesini söyledim. Ama dedim ya sen beni soğut onu bekliyorum keşke seni hiç sevmeseydim deyince ya diğer konuştuklarımızı unuttum ve söylediği cümle kafamın içinde bir oraya bir buraya çarpmaya başımda ağrılar oluşturmaya kadar gitti, bende o zaman ben senden ayrılıyorum dedim ve bitirdim, ama moralim çok bozuk ben bu cümleleri hak edecek hiç bir şey yapmadım, kendisi bir anlık sinirle söyledi biliyorum da ama söz ağızdan çıktı sevildiğini değer gördüğünü hisseden hiç kimse sevdiği tarafından böyle bir söze sessiz kalamazdı diye düşünüyorum o cümlelerden sonra ayrılmaktan başka çarem yoktu halen daha kalıp onurumu ezdiremezdim. Sizce ayrılmak ile iyi mi yaptım? Mesajlarını fotoğraflarını silmeye kıyamıyorum, sadece kendime kızıyorum çok değer verdim ve karşılığı böyle olmamalıydı diyorum.

Okumaya devam

Güncellemeler:
8 gü
Allah senden razı olsun dost, şu cümlelerin içime su serpiyor dediğin gibi zamana bırakmaktan başka çare yok.
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Kardeşim benim.. İkiniz içinde en iyisini yapmışsın. O sevmiş ama huzuru yokmuş. Bunun sebebini düşünme. Öyleymiş sadece. Sen sevmişsin ama kırılmışsın. Sonuç olarak ayrıldınız artık. Benzer şekilde ben de bir ilişkimi bitirmek zorunda kalmıştım. Aşıktık ama olmuyordu. Bazen ne kadar birbirinizi sevsenizde birbiriniz için iyi değilsinizdir. Çok düşünce geçer kafandan ne hata yaptım, ne demeliydim, nasıl davranmalıydım, o nasıl davranmalıydı vs. Hepsi boştur. Zamanla anlarsın. Biliyorum şu an üzülüyorsun ama emin ol bundan 1-2 ay sonra temiz kafayla düiğndüğünde şu an ikiniz için de en doğru şeyi yaptığını anlayacaksın ve kendine teşekkür edeceksin.

    • Dost inan bana şu an kendimi çok kötü hissediyorum, ilişkiyi bitirdim doğru ama yediremediğim şeyler var, o uyurken sabaha kadar gözümü ayırmadan izlediğimi biliyorum, beni ailesine anlattığına bile şahidim bende aynı şekilde aileme bahsediyordum sık sık, bir insan ne kadar sinirlenirse sinirlensin seviyorum dediği adama böyle incitici cümle kurmaz ben mi çok abartıyorum o cümleleri duyduktan sonra kalmak olur muydu?

    • Kardeşim sıcağı sıcağına olunca insan her şeyi içinde affedip acaba kalsamıydım ne olurdu sanki diyor. Ama kalmak olmazdı. Kendine bir kaç hafta zaman var, kafan rahatlasın. Mantıklı düşününce bir çok şeyin aslında sandığın gibi olmadığını anlicaksın

    • Kardeşim sana burada moral vermeye çalışırken, az önve bi kaç gün önce biten ilişkimin bitme sebebinin, kızın biz abi kardeşiz diye tanıştırdığı oteldeki şefiyle sevgili olması olduğunu öğrendim. Öpüşürken fotoğraf atmışlar hem de, öyle öğrendim. Niye bunu yazıyorum, yalnız olmadığını bil diye. Okuyan kim varsa, yalnız değilsiniz. İçim parçalandı görünce, bi kaç saat titredim, üzüldüm, 1.5 palet sigara bitirdim 2 saatte, ciğerim acıyor sigaradan. Ama tek damla göz yaşı dökmedim. Çünkü değmez. Sizin için de geçerli bu, göğsünüzü gere gere karşılayın bu acıyı, yine de yıkılmadım ayaktayım diyin. Sizi öldürmeyen şey ileride tahmin edemeyeceğiniz kadar güçlendirecek elbet.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
  • Geçmiş olsun

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?