Sizce Flörtümün Gönlünü Alabildim Mi?

Merhaba!
Flörtümle uzak mesafe ilişki yürütüyoruz. Sosyal medyadan yazdığım bir mesaja bozuldu. Mesajda "Ben önce kendimi düşünürüm, kalbimde kimseye yer yok" gibi bir anlam çıkıyordu. Ben bunu iyi niyetle yazmıştım ama üstüne alınacağını düşünemedim. Güzelce özür diledim mesajla, "Tamam, sorun yok, konuştuk halloldu" dedi. Ertesi gün arayarak da durumu açıkladım, yine aynı cevabı verdi. Aslında bana kızdığı için sosyal medya kullanmayı bırakmıştı ama ben özür dileyip hoşuna giden birkaç paylaşım atınca geri döndü sosyal medyaya.
Yine de eskisinden daha mesafeli davranıyor gibi hissediyorum. Mesela yarın buluşalım demiştik ama ondan ses seda çıkmıyor, buluşmaktan vazgeçmiş olmalı.
Sizce, özür dilemem karşısında gayet güler yüzle sorunumuzu çözdüğümüzü söyleyen flörtümün bu tutumu bana hâlâ kırgın olduğunu mu gösterir?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
  • Hayır alamamışsın
  • Kırgındir alınganlık çok kötü ya
    • Pöff nasıl düzelticem ama? Kendimi resmen seminer verir gibi anlattım. Niyetimin başka olduğunu söyledim o şeyleri yazarken. O da birkaç defa üst üste "Sorun yok, sen benden çok üzülmüş gibisin, olur böyle şeyler" dedi. Eski gülmeli mesajlarımıza geri döndük. Ama ben yine de tuhaf hissediyorum. Zaten uzak mesafe ilişki, son kez buluşma şansımız var o gitmeden, onu da heba etmişim gibi duruyor. :(

    • Sen yapmışsın elinden geleni ağzında kuş da tutsan yaranamazsin o onun kişilik karakter vs ile ilgili. Sana belli etmez içinde yaşar. Sen onun değil o senin peşinden koşsun biraz merak ettir kendini bu olayı hatırlatma ikide birde sorup durma sakın unuttur

    • Aynen ya eskisi gibi olalım diye her şeyi düzeltmeye çalışıyorum, o zaman da o kapattığı hâlde dönüp dönüp aynı konuyu açan ben oluyorum. Galiba bundan sonra oluruna bırakmak gerekecek.

    • Hepsini Göster