Sizce kapıyı tutmaya çalışmam kızın hoşuna gitmiş midir? Ayrıca ilerlemem nasıl?

İzmir'de üniversite okuyup İzmir'de bir yurtta kalıyorum. Konakladığım yurtta, benimle ilgilendiğini hissettiğim bir kız var. Kız Manisa'da okuyor, onun için sabah erken uyanıp kahvaltı yaptığı gibi yurttan çıkıyor. O erken uyanıp yurttan erken çıktığı için ben de 2-3 gündür çok erken uyanıp kahvaltımı yapıp genellikle ondan önce kahvaltımı yapıp yemekhanenin giriş çıkış kapısına yakın bir yerde oturuyorum. Dün ve önceki gün kahvaltıdan sonra yanıma geldi, biraz konuştuk. Daha sonra " İyi bakalım, hadi görüşürüz. " dedi ve gitti. Bu sabah ben yemekhanede onun gelmesini bekliyordum. Geldi ve gülümseyerek " Günaydın" dedi. Ben de normalde çok sessiz, konuşmayı sevmeyen biri olmama rağmen, gülümseyerek " Günaydın, nasılsın? " dedim, " İyiyim, sen nasılsın? " dedi. Ben de gülümseyerek " Vallaha ben de iyiyim. " dedim. Daha sonra, yanıma gelip benimle aynı masaya oturmasından korktuğum için kalktım. Biraz zaman geçtikten sonra, yemekhaneye doğru gittim ve kızın da yemekhaneden çıktığını gördüm. Heyecandan elim ayağım birbirine girdi, ama öyle olsa kapıyı tutmaya çalıştım. Daha sonra yemekhaneden çıkıp lavaboya girdim, lavabodan çıkıp tekrar yemekhaneye doğru giderken, onun da dışarıda oturup kahvaltı yapıp bir yandan da ders çalıştığını gördüm. İçeriden kendime bir çay aldım ve kızın oturduğu masanın 3-4 metre uzağındaki bir masaya oturdum. Yarım saat kadar öyle oturdum, ara ara çaktırmadan kıza baktım. Sonrasında kahvaltısını bitirip biraz ders çalıştıktan sonra yukarı çıktı.
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • Adım atmış olman güzel bir şey çekingen kalmamişsin. Kasma ya o da senin benim gibi bir insan sonuçta ama çok sıkma. Bunalmasin.

  • Bir de son olarak, dışarıda kahvaltı yapıp bir yandan da ders çalıştığını gördüm. İçeriden kendime bir çay aldım ve kızın oturduğu masanın 3-4 metre uzağındaki bir masaya oturdum ve ara ara çaktırmamaya çalışarak kıza bakmaya çalıştım. Kız kahvaltısını bitirdikten sonra birkaç dakika kitabına bakıp yukarı çıktı.

  • Sence bakışlarımla onu rahatsız etmiş miyimdir?

  • Benim sapık falan olduğumu düşünmeye başlamış mıdır?

  • Hepsini Göster
 • Ben de herkese kapıyı tutarım, herkesin hoşuna gider tabi

  • Ama ben pek tutamadım, çok heyecanlandım ve elim ayağım birbirine girdi. İç tarafta durup kapıya yaslanarak kızın geçmesini sağlamaya çalıştım. 😂

  • Bu davranışım hoşuna gitmiş midir.

  • ?

  • Hepsini Göster