Size sabah uykuda "beni rahat bırak" denmesi?

Merhaba canlar, 6 aylık bir ciddi ilişki içindeyim yaşlarımız 22. Kısaca konuya giriyorum, kız arkadaşımla şu son 2 aydır anlam vermediğimiz bir tartışma küsme konuşmama içerisindeyiz. Kız arkadaşım susuyor evet, suskundur, susar, bir şey yaşadığımızda ne yapar cevap susar, sessiz kalmak evet kavga etmekten iyidir, yalnız anlaşamadığımız bir konu var evet ben bir şeyi yanlış yapıyorsam konuşmamız gerek diye düşünüyorum, o hata yaptığında tatlı dil ve birazda olsa laf vurdurarak konuşuyorum. Kendisi konuşmuyor, böyle iyiyim, kendim çözerim vs. Saygı duyup geçiyorum, tamam eyvallah diyorum, unuttuğu bir şey var eskiden konuşuyordu, bu da demek oluyor ki ilişkimize zarar gelmemesi için susuyor ya da artık bıktı yoruldu dayanamıyor bana artık :) Peki çoğunuz beni hatalı bulacak. Bazen tartışmaya girdiğimizde kırıcı olabiliyoruz, ben senin için bunları yaptım yapmaktan utanmadım derim o ise, benim için bir şeyler yapmak zorunda değilsin yapma asla der. Yine arada tartışıp birbirimizin gönlünü alıyoruz. Yemin ediyorum ben gidip konuşmasam affedersiniz s***nde değilim. Olan konuşma şu, bu sabah sınava gitti geldi ve ben uykudayım ne dediğimi hatırlamıyorum, çalıştığımdan ötürü yorgunum, aradı açtım konuştuk napıyosun derken "beni bi rahat bırak ya" sonra ağladı ne oldu dedim yüzüme kapattı. Gün içerisinde de sık sık arayıp konuşan çiftiz biz, yüzüme kapattıktan sonra aramadım gün boyu arasada soğuk davrandım, belki de canı sıkıldı belki de birisi laf attı... En ütopik durumları düşünen birisiyim, ona hak vermek isterim, bana bunu yaptığı için (önceki yaptıkları dahil) peki ya siz bana hak verecek misiz zerre de olsa? Kaç kere sordum kapatmadan önce noldu bir şey mi oldu lütfen söyle nolur bir şey söyle... dıt dıt dıt... yüzüme kapandı telefon.

Bu ne lan bu ne? Ne bu çocuk muyuz? Yine mi adetin geldi (kusuruma bakmayın yeri gelince güzel bahane oluyor feministler uzak dursun)? Hayırdır sana bunları yapmadığım için mi böyle davranıyorsun? Daha öncesinde beni mal gibi bırakıp gitmeleri oldu eyvallah. Bu ne anlam veremiyorum? Tamam olgunuz ama nedir bu? Sen insansan ben hayvan mıyım? Benim duygularım yok mu? Bunu bana yapacak ne hak ettim? Ne bu çocuk oyuncağı mı? Daha öncesinde yapma gitme dememe rağmen yapman ağlatman bunlar burdan sonra sana değer mi?

Arkadaşlar az da olsa içimi döktüm ve hala iş yerindeyim. Anlatacak kimsem yok. Var ama yok anlatmam karakterime sığmaz. Sizler anonimsiniz. Kadınlara saygısızlığım kusurum olmaz. Sert yazdım çünkü artık bizimde bir kalbimiz olduğunu anlayın..

Sizden ricam bu günden sonra artık nasıl davranmalıyım, ve bana böyle davranmasını gerektirecek nedir? Kesin bir sebebi var kesin bahanesi var ama bence seven insan ilişkide bunu yapmaz. Yapanda var tabi ama ciddi düşünmez, 3 kişiyle birlikte konuşur, bipolardır falan... Tavsiyelerinizi dinlerim kulak asarım uygulamam. Sadece en azından bana sizin bakabileceğiniz pencerelerden de görüş sağladığınız için size teşekkür ederim.. İlişkimi tek ben yönetirim yani..

0 0

Çok Süper Cevap

 • Bir anda her seyin boyle olumsuz anlamda negatife donmesi cok tuhaf durduk yere sebepsizce olacagini sanmıyorum acaba fark etmeden cok mu kirdiniz ya da fazla ilgiye mi bogdunuz? Ama size hak veriyorum bir sey varsa duzgun dille nazikce gerekse saka yollu konusulmali soylenmeli. Karşınızdaki kisi ya sizi anlamiyor ya da kendi icersinde sorunlar yasayip size anlatmak istemiyor ama maalesef boyle giderse siz de iliskiniz de zarar görür. Bence tekrar konusmayi deneyin ciddi ciddi, baktiniz olmuyor en mantiklisi neyse onu yapin

  • çok denedim daha sürekli ciddi oturup konuşalım dedikçe kendi içerisinden çözmeye çalıştığının farkındayım. sürekli konuşalım desemde susuyor artık dayanamayıp kendin içinden bir şeyleri çözemiyorsun farkına var bunun diyorum söyle konuşalım kır beni ama söyle diyorum susuyor ve bende çözemezsin diyorum. ve kaç kere böyle direttim en sonunda konuşuyor ufak tefek sonra barışıyoruz gönlünü alıyorum. tabi kırdığım için. peki sürekli ama sürekli ben nereye kadar yapacağım. bunu dediğimde yapmak zorunda değilsin diyor. keşke ilk yaptığımda yapmasaydım bu güne bu şekilde gelmezdik en azından..

  • Yani uzgunum ama bu gidişle cook ama cok zor yürür gibi duruyor, iliski cift tarafli bir sey sorunlar da tek tarafli cozulmeyebiliyor cok ozel vs değilse

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 5
 • Bence senden soğumuş ondan böyle.

 • saygı duyulacak insan imajı vermedin pek bana merak etme tamamen gider yakında

  • evet, şöyle ben en kötü gününde hep yanındaydım kaç gece hastanede kaldım bilmem evet o da yurtta olmasa zor günlerimde yanımda olurdu ve bunları yüzüne karşıda söylemem söylemedimde. düğüne gel dedim tartıştık gitti tartışmamızda şu annemden utanıyor hanımefendi, 4 ay oldu annemleri tanıyalı artık bahane etmesi bıktırdı beni, çünkü ben ona ailenle ben tanışırım istersen dedim utanmama rağmen. kendisi düğüne çağırdı ve ben naptım gittim. 2 kere hemde. evet karaktersiz puştun tekiyim, ve ben buyum.

 • En nefret ettigim insan tipi ya istediğim olur ya da yoluna gider mottom budur yani. Konuşmamak ne eski sevgilim öyleydi en son yüzüne tükürmüştüm ciddi ciddi. Ben köpek gibiydim peşinden ama son noktayi koydum

 • Kanka boşuna yorma kendini

 • Sende rahat bırak soğuk davran
  Bir iki hafta yazma cevab verme o yazsa dahi geç cevap ver
  O delirsin

 • Demiş artık