Son anda verilen ani kararlardan rahatsız oluyorum?

8 aylık bir ilişkim var, ailem cumartesi günü özel aracımızla bayram tatiline gitti, Kız arkadaşımı Pazartesi'den perşembeye görebilmek için ben gitmedim Perşembe günü için de 470 TL'ye bilet aldım, öğrenciyim. Kız arkadaşım dün akşam geldi, bugün için normalde beraber olucaktık. Yani öyle anlaşmıştık, salı çarşamba perşembe beraber olucaktık sonra perşembe günü ikimiz de ailelerimizin yanlarına dağılıcaktık. (Kız arkadaşım başka bir şehirde yaşıyor burada üniversite okuyor bütleri için geldi) Dün bir anda yakın kız arkadaşıyla görüşeceğini söyledi bugün için. Yani bugün onu hiç göremeyeceğim, yarın beraber oluruz, perşembe de görüşürüz dedi. Fakat bu son anda alınmış bir karar. Özür diledi, kız arkadaşının da 15 16 yıllık arkadaşı olduğunu, onu da 3 ay boyunca göremeyeceği için 1 günü de ona ayırdığını söyledi. Fakat bana önce ki günler de arkadaşı ile sabahtan görüşüp günün geriye kalanında benimle görüşeceğini söylemişti. Zaten bi bugün bir de yarın var. Ben günlerdir evde tek başımayım onu görebilmek için. Ailem memlekete gitti, onu 2 3 gün göreyim öyle gideyim diye ben gitmedim. Oda bugünün tamamını arkadaşına ayırdı. Ne yapmalıyım?

Okumaya devam

Güncellemeler:
1 ay
++++++
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Bence gayet haklısınız böyle yapacaksa keşke önceden söyleseydi siz de fedakarlık yapmamış olurdunuz. Ayrılacak kadar büyük bir olay olduğunu da düşünmüyorum ama kendisini affettirmeli ve gönlünüzü almalı. Eminim şu an içinizden ona yazmak gelmiyordur, bence yarın görüşün ama buluşmada kırgınlığınızı net ifade edin bir şekilde gönlünüzü almasını sağlayın. Sizi seviyorsa zaten uğraşacaktır ama meseleyi yokuşa sürüp çaba göstermiyorsa mesafe koyun derim.

    • Yarın sabah erkenden geleceğini, gece de benimle kalacağını söylüyor, ben onu cinsellik için görmek istemiyorum. Onunla birlikte evde vakit geçirmenin keyfini seviyorum. Yarın gönlümü almak için elinden gelen her şeyi yapacağını söylüyor. Gerçekten içimden ne onu aramak ne sormak geliyor, açık kıyafetler giymesine karşı değilim fakat kendini teşhir edici seviyede giymesine karşıyım. Bugün elbise giyeceğini söylemiş biraz önce. Normalde hangi elbisesi olduğunu, uygun mu değil mi, rahatsız olacak mıyım belirtirdim. İçimden gerçekten bir şey yazmak gelmedi. Soğuk davranışıma rağmen canımlı konuşuyor ne bileyim emojiler vs. eksik olmuyor. sanırım yarına kadar ilişkiyi gözden geçireceğim. Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

    • Sağol demiş, bişey yazmadım. Görüldü yap, şarja takıyorum bay. Yazmış. Gerçekten ne hissettiğimi anlamıyor.

    • Mesajda duygumuzu tam olarak geçirmek zor oluyor umarım yarın yanınıza geldiğinde gerçekten gönlünüzü alır. Gerçekten kendisini içten affedene kadar yalandan affetmiş rolü yapmayın bence mutsuz olursunuz. Yarın size tavırlarından değer verip vermediğini anlarsınız. Vermediğini hissediyorsanız bırakın gitsin, kız mı yok :)

    • Hepsini Göster