Sorum hanımlara olacak. Bir kadının gerçekten hoşlanma belirtileri nelerdir özellikle sessiz utangaç biriyse?

Sessiz utangaç diyebileceğim bir kişinin hoşlandığı nasıl anlaşılır. Genelde duygularını saklarlar diye biliyorum çünkü. Aslında aldığım tek sinyal birkaç defa bana doğru ortada bir şey yokken şapşal bir gülümsemeyle bakmasiydi. Hatta bana mı bakıyor diye arkamı falan kontrol ettim başka biri var mı diye. Kız normalde soğuk pek konuşmayan biriyken güler yüzlü olması bana bir acaba dedirtti.

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Obaa tam kişisine sordun bu soruyu yakınlarıma karşı enerji doluyum ama tanımadıklarıma karşı sessiz veya çekingenimdir bazen. Sessiz veya çekingen olandan ilk öncelikle ilk adım falan bekleme kendi adıma konuşuyorum karşıdan beklerim ben , gözlerini çok kaçırır yani uzun uzun baktın 1-2 saniye somra gözlerini kaçırır başka yere bakar çok gerilir sen geldiğin an sohbeti keser heyecanlanır sesi çıkmaz yani en en belli olan şey aslında her baktığında gözlerini kaçırması

  • Çok temiz ve aşırı severler yani 5 yıl hislerini söylemeden durabilirler yeterki o seni görsün ki içi rahatlasın

  • Sen bu soruyu sorduğuna göre sende bir şeyler hissediyorsun o zamann 😏😏

  • Evet çok tatlı biri belki de o utangaçlığı beni bu duruma getirdi bilmiyorum. Ama dedigin gibi göz kaçırmaktan ziyade odaklanıp gülümsüyor yani. Sınavdan çıkmadan önce arkama sınıfa bakayım dedim. Odaklanmış şapşal bir şekilde sırıtarak bana bakıyordu. Geçen yanıma gittim bir şey sormaya başta duymadı yatiyor gibiydi sıraya başını koymuş. Yine gülümseyerek bir anda kafasını kaldırdı cevap verdi falan. Öyle yani.

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar Ne Diyor

(0)

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?