Sorunlu aşk ilişkileri?

Çok yoruldum bu sorunlu ilişkilerden o sorunu çöz bu sorunu çöz o problemi atlat bu problemi atlat artık yoruldum yüzüm gülmüyor bu aşk ilişkilerinde neden çoğunlukla erkekler sorun çözme mekanizması görülüyor ben sorduğumda benim sorunum varken bu kadar çözüm oluşturamayan insanlardan sevgi ilişkilerinden bıktım usandım bu konuda ne yapabilirim
Sorunlu aşk ilişkileri?
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Ülkemizde kızların çoğunun egosu, bizde çoğunlukta olan sapık erkekler tarafından kaldırıldığı için burada ipler genel anlamda kızların elinde oluyor. Böyle olunca da her şeyi erkeklerden bekliyorlar, hatta erkekleri bu konuda çoğu kız, öyle kullanıyor ki kendilerini hem bir yürüyen atm, hem de rehabilitasyon merkezi zannediyorlar.

  Bu tablonun böyle olması konusunda ülkemizde hem kızların, hem de erkeklerin büyük hataları var. Kızların çoğu sadece zevklerine düşkün ve tamamen tutkularına yönelik hareket ediyorlar. Asla mantıksal kısma bakmıyorlar bile. Erkeklerin çoğu da keza öyle ama onların tek iyi yanı biraz daha mantıksal bakabiliyor olmalı. Yine de erkeklerin de arasındaki ana sorun, çoğunun bunu kötüye kullanması.

  Kötü insanlar çoğunlukta olunca, ilişkilerin de sağlıklı olmaması çok normal. Sonuçta kızların çoğunun serseri, umursamaz, gizemli, cool, maço vb. tarzda etkilenen mazoşist yapıda olması; çoğu erkeğin de tek derdinin ciddi ilişki değil de cinsellik olması, zaten ilişki dünyasındaki vasat tabloyu yeterince göstermiyor mu?

  • Bir de söylemeyi unutuyordum. Ayrıca kızların çoğu böyle bir dönemde ellerini sallasa ellisini elde edebileceği için erkekleri bir cinsel obje olarak da görüyorlar. Tabii bunu toplumda belli etmezler. Belli etseler linç yerlerdi ve kızlar asla başkalarından laf gelmesini sevmez.

  • +1

En İyi Kız Görüşü

 • Bence ilişki dediğin şey huzur bulduğun mutlu olduğun dünyanın safsatasından sıyrılabildiğin bir şey olmalı. Hayatındaki insanda dinlenmelisin. Sana artı sorunlar katmamalı. Hayatına alacağın kişiyi buna göre seç kimse için kendinden fazla ödün verme. İlişkinde sorun olsa bile yapıcı olabilecek olgunluktaki insanlarla ol

  • Aynen öyle kendimi sürekli savunmak durumunda kalıyorum arkadaşım erkek ama kız ismi var diye sürekli sorgulayan yapıda bile olan oldu sıkıldım artık güvensizlikten toxic ilişkilerden anlamasını beklemiyorum ama her şeyde şüphe ben psikolog muyum normal insan mı belli değil.

  • Ya şimdi çok klişe olcak ama kişi kendinden bilir. Ben sevgilime çok güveniyorum çünkü ben de onun güvenini kırcak bişey yapmıyorum. Karşındaki ya daha önce başkasına yapmış ya da şu an yapıyor bilemem ya da düşünmüş böyle bişeyi ki seni de öyle sanıyor

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • Aşkı yokuşa sürmeye gerek yok
  Bazen gereksiz tavırlar yapmakta üstümüze yok

 • bence kendine biraz zaman tanı.

  • +1