Söz yüzükleri ve tepsisi nasıl olmalı?

Bilgisi bu konularda sıfırın altında olan kardeşinize acaba söz yüzükleri ve tepsisi nasıl olmalı konusunda bilgi verebilir misiniz?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Gelelim yüzüklere! Söz yüzüklerini erkek tarafı alır ve aile büyüğü tarafından çiftlere takılır. Kız tarafı da yüzüklerin koyulacağı tepsiyi hazırlar. Söz yüzüğü, gelin ve damat adayının genellikle birlikte seçtikleri alyans oluyor. Bu alyanslar bir kurdele ile birbirine bağlanarak makas ile birlikte süslü bir söz tepsisine koyuluyor. Söz tepsisi için birbirinden farklı modeller söz konusu. Zevkinize göre söz tepsinizi ister kendiniz yapabilir, isterseniz hazır alabilirsiniz. Gümüş ve aynalı tepsilerin yanında ahşap olanlar da son zamanlarda çok moda. Bunu belirtmeden geçmeyelim!
    • Ahşap daha geçerli bence sanki

En İyi Erkek Görüşü

  • Söz Yüzükleri ve Tepsisi Nasıl Olmalı?

    Söz yüzükleri ve tepsisi nasıl olmalı?Gelelim yüzüklere! Söz yüzüklerini erkek tarafı alır ve aile büyüğü tarafından çiftlere takılır. Kız tarafı da yüzüklerin koyulacağı tepsiyi hazırlar. Söz yüzüğü, gelin ve damat adayının genellikle birlikte seçtikleri alyans oluyor. Bu alyanslar bir kurdele ile birbirine bağlanarak makas ile birlikte süslü bir söz tepsisine koyuluyor. Söz tepsisi için birbirinden farklı modeller söz konusu. Zevkinize göre söz tepsinizi ister kendiniz yapabilir, isterseniz hazır alabilirsiniz. Gümüş ve aynalı tepsilerin yanında ahşap olanlar da son zamanlarda çok moda. Bunu belirtmeden geçmeyelim!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
  • Çay tepsisinden farklı olmalı
  • Yüzük işte ne olcak abartmamak lazım böyle şeyleri
  • yutubeden bak😂