Sürekli sevgilim beni aldatiyor hissine kapılıyorum?

Benim için çok emek vermiştir. Bu konuda hakkını yiyemem bu ilişki için çok çabaladı ama sürekli bu sebepten kavga ediyoruz ikimizde bıktık ama birbirimizden vazgeçemiyoruz ne yapcaz biz daha doğrusu ben

Güncellemeler:
1 yıl
Maalesef ayrıldık üzgünüm ve şaşkınım hiç bugünün geleceğini sanmıyordum. Acı bir son ama en azından saygılı bir şekilde arkadaş kalarak ayrıldık. Aramız soğuyunca dönecek biliyorum. Ama çok geç olacak. Tek söylediği tedavi ol iyi değilsin. 8 yıl aradan sonra sevdalandık anlayacağınız onu da elimize yüzümüze bulaştırdık. Bir daha da hiç bir kadını bu kadar yakınıma almayacağım.
0 0

Çok Süper Cevap

 • Bak bro, bi dönem para kaynaklarım çökmüştü, evde oturup bilgisayar oynuyor, kızla pek görüşemiyordum. Bir anda kızı kısıtlamaya, enerjisiz bir hödüğe dönüşmüştüm. Sonra ne oldu biliyor musun? Terk etti beni. O beni terk ettikten 3 gün sonra para kaynaklarım düzeldi bugün günde rahat 10k TL kazanıyorum. Enerjim yerine geldi elim yüzüm düzeldi toparladım yani. Şimdi beni terk eden hatun ne olur bir kere daha gir diye yalvarıyor, bu işler böyle.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 3
 • Bir şeki 40 kere söylersen olur 😝

 • Senin özgüven probleminden kaynaklanıyor bu, sevgilinle alakası yok.

  • Aksine özgüvenim çok yüksek dikkat çeken biriyim

  • Özgüveni yüksek olan bir insanda "Sürekli sevgilim beni aldatiyor hissine kapılıyorum?" bu durum oluşmaz kardeşim. "Benim için çok emek vermiştir. Bu konuda hakkını yiyemem bu ilişki için çok çabaladı" Bunu dedikten sonra senin özgüvenin dışında başka bir sebep kalmıyor ortada.

  • Dostum egoist bir yapım var beni çok kovaladı yalan yok kahrımı da çekti eziyetimide ben şüphe bir hastalık derecesinde ve yani nasıl anlatılır bir tribe giriyorum kuruyorum kafamda kıza evi gezdiriyoruz falan o odaya geç su tarafı göster falan yani abarttım bunaldı bende bunaldım artık kendime gelip yine neler yaptım beni affet diyecek yüzüm kalmadı. Ben bu kızın üstünü aramış insanım evime birşeyler sokacak beni polise verecek diye onları yaşamış bir kız maalesef ayrıldık Ben normal biri değilim tüm siradanligi at kafandan son 1 sene yaşadıklarımı anlatsam 2 seri film çıkar ben okumaya geldiğim yerde cezaevine düşmüş bir insanım hersey bu cezaevine girdikten sonra oldu ondan önce hiçbir problem yoktu. Başarılıyım iddaaliyim kendi kaybetti buraya kadar gelip bu kadar emek verip beni kaybetti üzgünüm aslında

  • Hepsini Göster
 • Paranoyaklik olabilir ayrıl sen

 • Şüphe üzer

 • Hissediyorsan dogrudur sasmaz