Takıntılı aşktan nasıl vazgeçilir?

Takıntılı aşktan karşılık bulamayan aşktan nasıl vazgeçirilir ne desek vazgeçer.arkadaşım aylardır unutamadı artık takıntınhaline geldican sıkıntısından
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

 • bu durumda konu aşık olunan kişi değil aslında konu sadece senin saplantındır. o kişi veli olsa da ali olsada değişmeyecektir. aslında sen kafanda kurduğun sandığın ya da yarattığın o muhteşem kişiye aşık olmuşsundur. işin içine birde imkansızlıklar giriyorsa tam anlamıyla tuzu biberi olur saplantının. çünkü sen belli bir raddeden sonra sadece bunu düşünür bunun üzerine yaşarsın. hayatın o insan olmuştur yani. aramadan duramazsın yaptığı şeylerin gurursuzca ve mantıksız olduğunu bile bile devam eder üstüne gidersin. hır çıkarır,kıskanır.. en ufak şeyden kavgalar çıkarırsın. Bir gün bile küs kalamaz dakikasında arar o iç sıkıntısının ağırlığından kurtulabilmek için. onu kaybedersen huzur kaynağın kaybolacak çünkü, herşey anlamsız sıkıcı bir hal alacaktır senin için. hayat grileşecektir. bir daha onun gibi birisi bulunmayacak gibi düşünürsün. daha doğrusu saplantılı olan durum böyle görür.

  Aslında hayatına giren bağlandığın herkes senin için çok özeldir ve eşsiz zannedersin fakat onların da eşssiz olmadığını sana hatırlatmak istiyorum. Zamanında öyle sandığını fakat unutup hayatına başkalarını alabildiğini.. ve yine alacağını unutma.

  Bazen hatta durum ne kadar vahim olursa olsun anlaşamadığın bir insan bile olsa yok olup sadece ona ait olmayı arzulayabilirsin. kendisini silmeyi yok etmeyi ve görünmez olmayı göze aldığın anlar olabilir. ya da her türlü zorluğa katlanma isteği gibi..

  kısacası son derece sağlıksız bir durumdur bunun farkında olman yine bir derece iyidir çünkü kendini kontrol etmeye çalışırsın ve yaptıklarının abartı,mantıksız olduğunun farkındasın fakat saplantıdan dolayı kendine söz geçiremez oluyorsun çoğu zaman.

  yani aslında normalde çok gururlu çok dik güçlü biri olsan bile konu saplantı yaratacak bir şey olduğunda malesef büyük bir zaaf söz konusudur senin için ve kendini tanıyamaz hale gelirsin. Yaşamını zorlaştıran davranışlarının farkına var.

  • Bunu bizde biliyoruz işte nasıl vazgeçirilir diyorum ben değilim zaten arkadaşım söz konusu kişi

  • Nasıl vazgeçilir?

  • Kurtulmayı amaç edin Sadece kendini düşün Seni sevmediği gerçeğiyle yüzleş Sürekli ondan söz etme Kendine bir uğraş bul Kendin gibi olanlara yardım et. *ben de yaşadım gibi * Olmadı profesyonel yardım al

 • yanı dıger adıyla alıskanlık sanmam vazgecsın ama bı baskasına oyle bı alıskanlıkla asık olursa belkı bıraz dusunmez

En İyi Kız Görüşü

 • Bende de durumlar böyle, bir milyon kere falan "Bu sefer eminim abi takmıyıcam unutucam kimse kararımdan vazgeçiremez beni" ve dan yine kendimi onunla konuşurken ona itaat ederken buldum hala devam ediyor aslında ama bu sefer biraz daha çaba harcıyıcam bakalım :)

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 5
 • uzaklar hasret kokar ulaşamadıkca icimizdeki gercek aşkı cıkartırız mümkünü yok sadece zaman zamanla gecer

 • hiçbir insan vazgeçilmez mantığıyla

 • çivi çiviyi sökermiş derler...

 • çok vemiş ve birşeyler paylaşmış ise unutamaz bunlar olmadan bağlandıysa eğer doktora gitmeye ikna edin

 • aylar mı azmış yıllardır unutamayan var