Takıntılı eski sevgili?

1 senelik sevgilimden ayrıldım baska şehirdeyim peşimi birakmiyor sosyal medyadan benim olcaksin diyor biriyle evlensen bile aranizi bozarim yazdigin ask mesajlarini ve fotograflarimizi yollarım diyor engel atiyorum ama bir sürü hesabi var ve adimada hesap aciyor fotofrafimi koyuyor sonra bu siteye fotomu koyup kötülüyor anlamiyor ruh hastasi çok rahatsiz oluyorum polisi karistiramam sizin tavsiyeniz nedir siz olsanız benim gibi çok takar misiniz?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Sizde sizi seveni bırakmayın kardeşim

 • Benimde bir tane öyle vardı
  Halen peşimde yeni kurtuldum
  Tek çaren kurtuluş yok evlen onla

  • napıyordu mesela anlatirsan rahatlarim tek olmadigim icin cok strese girdim bayilcam bulsam parcaliycam

  • Gece üç te dörtte mesaj atmalar Önce seni seviyorum deyip sonra sevmiyorum deyip yok sonra geçmiş te 14 sevgilin oldu Ya ben neyim Başlıyordu Küfürler ediyor du Kız mavi gözlü, sarışın diye sevdim pişman oldum 7 sefer pişman oldu döndü 7 sefer ayrıldık 7 sefer barıştık 8. de tamamen ayrıldım Banada aynı tarz tehdit ler ediyor du Yok kendime zarar veririm diyordu Bir sefer kurtardım hayatını Daha korkudan kendine bir şey yapmasın diye hep mecbur kaldım onu affettmeye

  • bu Sitede tanıştık. seni seviyorum diyip sonra asağılıyor kimse sana bakmaz benden başka. engel atiyor ardindan geri dönüyor hakaret etmeler asagilamalar. sonra oluyorum bana diyor senle kimse olmaz benimsin yoksa herkese rezil ederim seni sonra engel atiyorum baska hesaplar aciyor diyor cok hesabim var kacamassin. kız güzel ama cok takintili ruh hastasi sevmiyorum o kadar pismanim ki o gün elim kirilsaydi da yazmasaydim kaderimi bahtimi s i k e y i m.

  • Hepsini Göster