Takip isteğimi kabul eden kız fotoğrafımı paylaştığım hikayeye bakıyor ve takipten çıkıyor. Sizce neden?

Çok incitici değil mi arkadaşlar yani tipsiz olduğumu düşünmüyorum ama bu ülkedeki kızlar niye böyle egolu. Niye herkes üst perdeden bakıyor kendi de güzel bir kız değil ki. Kızlar bakın erkekler 35 te de evlenir ama sizin 28 den sonra işiniz çok zor bunu kendinizden de biliyorsunuz. Yani erkeklerden yana bir sıkıntı yok ama kızları bu ülkenin artık sıkıntılı. Kızlar kendinizi savunabilirsiniz tabi ki ama siz de birseylerin farkındasınız. Kızların yüzde 80 i egolu aşırı egolu. Kendini olduğundan çok daha güzel gördüğü için bizleri bile beğenmiyorlar. Sonra x için adalet dersiniz. Samimiyetsizsiniz..

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • ne alaka abi begenmeyebilir takipten cikabilir kendi hesabi brad pitt degilsin sonucta begenmezse cikar

    • birisini takipten cikmak niye egoistlik oluyor tipine mi hakaret etti napti

    • Etik değerler diye birsey var. Çıkamaz diyen yok zaten bak sen de o kizlardansin düşüncelerine göre. Beğenmemek ya da beğenmek değil mevzu insanca yaşayabilmek kimse kimseyi beğenmek zorunda değil. Emin ol tip olarak da öndeyim ama kızlar kendilerini çok üstten görüyorlar

    • ya abicim, ne alaka ya? sen nasil oluyor da takipten cikmayi etik degerlere getirebiliyorsun? eger kimse kimseyi begenmek zorunda degilse senin bu yazdiginda bosa cikiyor o zaman, etik degerde bosa cikiyor, insanca yasamak ne alaka? bir lafin digerini tutmuyor, yukarda takipten cikmak kirici bir hareket diyorsun sonra kimse kimseyi begenmek zorunda degil diyorsun, tip olarak ne kadar onde olursan ol kiz cikmak istemis cikmis iste bu niye egoistlik kirici bir hareket oluyor?

    • Hepsini Göster