Terk eden sevgili bir gün geri döner mi?

Söyle ki benim bir ilişkim vardı, 10ay sürdü en uzun ilişkim oldu, en uzun derken beni yanlış tanimayin 22 yaşındayım oda 19. ondan önce bir kaç sevgilim olmuştu en fazla 1ay sürmüştü. Bu 1seneye yakın sürdü bir noktadan sonra kaderim sandım ilk uzun iliskimdi 50defa ayrılıp barıştık en uzunu 1hafta sürdü genelde 2gunde barisirdik ya da 1. Annesi beni çok çok severdi çok anımiz oldu fotolar videolar aynı semtteyiz semtin her yerinde her sokağında yürüdük. Cinsel olarak beraber olduk çok şey yaşadık 21 yaşında adamım öpüşmeyi bilmezdim ilklerimi yaşattı. Ayrılmadan Son bir ay önce aramız limoniydi ilgili taraf ben olmaya başladım kendisi 19 yaşında gelecek kaygısı yaşayan bir tipti ama bunun için korkmamasi gerektiğini de anlattım Allah'a şükür durumum iyi ve Allah izin verirse daha iyi olacak. 1ay önce bir akşam bir şey konusucaz dedi mesaj attı. Ben hissettim gerçekten hissettim ayrılacağıni. Ama. bisey dostça ayrilmaktan, bana böyle yaptığı için çok pişman olacağını bildiğinden ama başka çaresi olmadigindan bahsetti annesi bile istememis ayrilmamizi, yeri geldi ayrildigimizda ben yeri geldi o aglayarak mesajlar attik onun. annesi beni benimki onu aradı barışalım diye. 1aydir ayrıyız. Benjm söyle bir mentalitem var. Gerçek bir ayrılık olacağını bildiğim için beni bırakıp gideceğini ne desem fayda etmeyecetini bildiğim için git dedim bende senden sogumustum bir kaç aydır dedim şaşırdı neyse 1 kaç kere arkadaşlarımı takip etme dedi konuşmak için mevzuya girmeye çalıştı kız kardsime yazdi abin böyle yapmasin diye bende sinirlendim sanane falan istediğimi takip ederim sen yanlış anlıyorsun ben zaten biriyle beraberim üzülme hiç beklemediğimiz zamanlarda birileri çıkabiliyor karşımıza dedim limoni bir şekilde ayrıldık, ben spor yapıyorum sporuma ağırlık verdim bir kaç eskifen çocukluktan yakın kız arkadaşlarimla fotoğraf çekildim story attım o kızı sevgilim sanıyormuş şu an da öyle saniyormu bilmiyorum ama sanmiyordur büyük ihtimalle. Bir akşam story attım
Güncellemeler:
1 yıl
Fake hesabindan storyme bakmış
1 yıl
3gun önce çalıştığım yere geldi annesiyle ve ben fark etmeden masasına dondurma getirdim servis yaptim bilerek mi yaptı bunu terk eden o. Asla yazmam bunu anlayıp yazar mı sizce? Sevgilim olduğunu sanıyor, bir kız arkadaşımla foto atmıştım onu sevgilim sanıyormuş.
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 0
 • Geri dönmesini isteseydin böyle hareketler yapmazdın ki. Dediklerin aşırı kırıcı ve soğutucu. Geri döneceğini sanmıyorum.

  • Çünkü beni terk eden birinin arkasında beni yalvarırken görmesini istemem sensiz yapamam falan demem yoruldum artık beni terk eden birine karşı sadık mi olayim ki oldum da

  • Yalan söyleyip kıskandırmaya çalışmışsın gibi gözüküyor. Kız bunu anlamış bence. Bu yüzden yapıyor bence bunları. Sadık olmanı gerektirecek bir durum yok zaten ayrılmışsınız. O kısmına bir şey demiyorum.

  • Sence bir gün dönecek mi

  • Hepsini Göster
 • Ne saçma ayrılık problemi okurken sıkıldım yersiz şeyler yüzünden ayrılıyosun önce büyüyün sonra ilişkiye bakarsınız

 • döner