Tipsizler nasıl sevgili oluyor?

Hayat boyu rededilmiş bir insanım. Hiç bir kızın hoşlanmadığı biri. Benden tipsizleri bile görüyorum ama sevgilileri var. Tarz, giyim. kas, kariyer gaayet iyi ama yok işte. Beğenmiyor/hoşlanmıyorlar. Yaştan dolayı kimsede kalmadı zaten.. Çok gururum kırıldı arkadaşlar. Hayat boyu rededilmek. 1 kadının tenezül edip beğenmediği erkek olmak..
çok zoruma gidiyor. Hergün üzülmek istemiyorum artık keşke allah hastalık versede ölsem.. 1 kez bile birinin elini tutmayan boşuna dünyada yer tutan birisiyim. Yüzümün güldüğü zamanı hatırlamıyorum, niye yaşıyorum bilmiyorum. Hiç bir beklentim yok. Bitki gibi nefes alıp veriyorum..
Birde size sorayım dedim. Ben yaşamayı hak etmiyor muyum? Nerede kaşı gözü ayrı oynayan gevşek "parfon ağzı iyi laf yapan" var onlar seviliyor ya da benden baariz bakımsızlar nasıl seviliyor? Yaşamayı haketetmiyorum?
Ne dersiniz?

Okumaya devam

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Abi nasıl denedin mesela sosyal medyadan mi yazdın gidip reel hayatta konuştun mu tanımadığın insanlarla konuştun mu bunlar önemli bi de tinder dene bence fizik var durumum da iyi diyorsun gerisini halledersin

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
  • Sevgili olup napacan Allah aşkına bi cafeye gidersin 1 çay sen 1 çay o 20 tl ödersin sonra para bitti mutlu etmeye çalıştıkça dibe girersin şu devirde ne sevgili olunur ne de başka bir şey

    • İyide maddi durumum çok iyi benim

    • Sevgili olunca iyi olan maddi durumda batar 😂😂

    • Alakası yok

    • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?