Umursamaz erkeğe nasıl ders verilir?

Biri var bir umursuyor bir umursamıyor. Buna nasıl ders verebilirim? Umursamaz erkeğe nasıl ders verilir?

Umursamaz erkeğe nasıl ders verilir?
5 1

Çok Süper Cevap

 • Umursamaz Erkeğe Ders Vermek için Yapılması Gerekenler

  Umursamaz erkeğe ders vermek için, aklınızda tutmanız gereken birkaç önemli şey var. Her şeyden önce sabırlı olmanız gerekir. Öğrenmesi ve yolunu değiştirmesi zaman alacak, bu yüzden bir gecede mucizeler beklemeyin. İkincisi, sağlam ama adil olmanız gerekir. Kontrolün sizde olduğunu ve ondan belirli bir şekilde davranmasını beklediğinizi bilmesi gerekiyor. Son olarak, yaratıcı olmanız gerekir. Yaptığı hataları görmesini sağlayacak yollar bulmanız gerekir. Umursamaz erkeğe ders vermek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. İlgi Göstermeyin.

  Seni umursamayanı sen de umursama! Diye bir söz vardır. Biri sizi umursamıyorsa, neden onlara zamanınızı ve enerjinizi veresiniz? Siz ne kadar ilgi gösterirseniz, karşı taraf sizden o kadar uzaklaşacaktır. Şöyle düşünün: Bir partide olsaydınız ve orada gerçekten sevmediğiniz biri olsaydı, bütün geceyi onunla konuşarak geçirir miydiniz? Muhtemelen değil. Etrafta olmaktan gerçekten hoşlandığın biriyle konuşmayı tercih edersin. Aynı şey hayatınızdaki insanlar için de geçerli. Seni umursamayan biri varsa, neden onlara zamanını ve dikkatini vermek isteyesin ki? Sizi önemseyen ve etrafta olmaktan gerçekten hoşlandığınız insanlara odaklanmak daha iyidir.

  2. Umursamaz Erkeğe Sevginizi Göstermeyin.

  Erkekler sevildiklerini hissettiklerini zaman daha fazla umursamaz oluyorlar. Çünkü umursamaz bir adam, risk almaktan korkmayan, sözleriyle ve eylemleriyle genellikle dikkatsiz olan kişidir. Bu, kalp kırıklığı da dahil olmak üzere bir dizi soruna yol açabilir. Umursamaz bir adam, kalbine dikkat etmeyen, mutlu olduğundan emin olmaktan çok istediğini elde etmekle ilgilenen kişidir. Sevginizi ve ilginizi göstermeyerek ona bir ders vermiş olabilirsiniz.

  3. Farklı İnsanlarla Görüşün.

  Umursamaz bir erkeğe ders vermenin diğer yollarından biri de farklı insanlarla görüşmek, tanışmaktır. Umursamaz bir erkeğin üzerine gittikçe sizden kaçacaktır, bu nedenle onunla bağınızı koparın ve ona ihtiyacınız olmadığını gösterin. Farklı insanlarla görüşerek ona ne kaybettiğini gösterebilirsiniz.

  4. Umursamaz Erkeğin Size İhtiyacı Olduğunu Hissettirin.

  Bu, yapmak istemesi garip bir şey gibi gelebilir, ancak aslında bir ilişkide çok yardımcı olabilir. Erkeğin size ihtiyacı olduğunu hissettirebilirseniz, size sadık ve bağlı olması daha olasıdır. Ayrıca size saygı ve sevgi ile davranması daha olası olacaktır. Bir erkeğe sana ihtiyacı olduğunu hissettirmenin birkaç farklı yolu vardır. Bunun bir yolu destekleyici ve anlayışlı olmaktır. Erkekler bazen güçlü ve kontrollü olmaları gerektiğini düşünürler, ancak ihtiyaç duyduklarında size güvenebileceklerini de bilmeleri gerekir. Bir erkeğe sana ihtiyacı olduğunu hissettirmenin bir başka yolu da biraz gizemli olmaktır. Ne düşündüğünüzü ve hissettiğinizi tahmin etmesini sağlayın. Bu onun size daha bağlı hissetmesini sağlayacaktır. Son olarak, kendin olmalısın. Kendinize güvenin ve kim olduğunuza karşı dürüst olun. Bu onun güvenebileceği biri olduğunu ve hayatında sana ihtiyacı olduğunu görmesini sağlayacak.

  5. Özgüveninizi Artırın.

  Karşı cins söz konusu olduğunda kendinden şüphe ve güvensizlik hissini hepimiz biliriz. Kendine güveni artırmak zor olabilir, ancak mümkündür. İşte umursamaz adama karşı özgüveni nasıl artıracağınıza dair bazı ipuçları:

  • Her şeyden önce, harika ve kendine güvenen bir insan olduğunuzu unutmayın. Sunacak çok şeyiniz var ve kendinizden asla şüphe etmemelisiniz.
  • İkincisi, kendin olmaktan korkma. Kim olduğunuza ve neler sunduğunuza güvenin.
  • Üçüncüsü, risk almaktan korkmayın. Bazen özgüveni arttırmanın en iyi yolu kendini ortaya koymak ve bir şans vermektir.
  • Son olarak, her zaman kendinize inanın. Kim ne derse desin, ne yaparsa yapsın, her zaman güçlü ve kendine güvenen bir birey olduğunuzu unutmayın.

  6. Umursamaz Erkek için Ödül Sistemini Kullanın.

  Ödül sistemi ile erkeği yola getirebilirsiniz. Ödül sistemi, erkeğin olumlu davranışa odaklanmasına yardımcı olabilir. Erkek istediği şekilde davrandığı için ödüllendirildiğinde, bu davranışı tekrarlama olasılığı daha yüksektir. Ödül sistemi, istenen eylemler için anında geri bildirim ve pekiştirme sağlayarak erkeğin olumlu davranışa odaklanmasına yardımcı olabilir. Ödül sistemi, erkeğin yeni beceriler öğrenmesine yardımcı olabilir. Ödül sistemi, erkeğe yeni beceriler veya davranışlar öğretmek için kullanılabilir. Örneğin, erkek dürtüsellikle mücadele ediyorsa, harekete geçmeden önce durup düşünmeyi öğrenmesine yardımcı olmak için ödül sistemi kullanılabilir.

  Ödül sistemi, erkeğin davranışını değiştirmek için motive kalmasına yardımcı olabilir. Erkek, davranışının yaşamı üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu gördüğünde, arzu ettiği şekilde davranmaya devam etmesi daha olasıdır.

  Bir Erkek Neden Umursamaz Davranır?

  Bu davranış için birkaç olası açıklama vardır. Birincisi, bir savunma mekanizması olabilir. Bir erkek incinmekten veya reddedilmekten korkarsa, kendini korumanın bir yolu olarak kayıtsız davranabilir. Kadınla pek ilgilenmiyor ama bu konuda açık konuşarak kalbini riske atmaya da istekli değildir. Diğer nedenler ise şu şekildedir;

  1. Havalı görünmeye çalışıyordur: Bir erkek bir kadınla ilgileniyorsa, umursamaz davranarak havalı görünmeye çalışabilir. Havalı oynayarak kadının onunla daha fazla ilgileneceğini umuyor. Ne yazık ki, bu genellikle geri teper ve kadın ilgisini kaybeder.

  2. Reddedilmekten korkar: Bazı erkekler reddedilmekten korkar, bu yüzden kendilerini korumanın bir yolu olarak umursamaz davranırlar. İlgilenmiyorlarsa reddedilemezler, değil mi? Yanlış. Bu tutum genellikle kendine güvenen ve kendine güvenen bir erkek arayan kadınları iter.

  3. Ne istediğinden emin değildir: Bazen bir adam umursamaz davranır çünkü ne istediğinden emin değildir. Bir kadınla ilgileniyor olabilir, ama hiçbir şeye bağlanmaya hazır değil. Veya bir ilişki sürdürmek isteyip istemediği konusunda kararsız olabilir. Her iki durumda da, onun kayıtsız tavrı, bazı şeyleri çözmek için kendine zaman kazanmanın bir yoludur.

  4. Daha önce yaralanmıştır: Bir adam geçmişte incinmişse, kendini tekrar incinmekten korumanın bir yolu olarak umursamaz davranabilir. Sonunda onu terk edeceği korkusuyla bir kadına çok yaklaşmaktan korkabilir. Sonuç olarak, kayıtsız davranarak onu uzak tutar.

  5. Başka biri vardır: Bir diğer neden ise hayatında başka biri olmasıdır. Bir erkek size karşı umursamaz davranıyorsa muhtemelen ilgilendiği başka biri vardır.

  6. Elde edilmesi zor oynuyor olabilir: Son olarak, adamın elde etmesi zor oynuyor olabilir. Kadınla ilgileniyor olabilir ama onun dikkatini çekmek için çalışmasını sağlamaya çalışıyor. Kayıtsız davranarak, sonunda onunla ilgileneceğini ve çıkmaya başlayacaklarını umuyor. Bu strateji bazen işe yarayabilir, ancak kadın erkeğin hamle yapmasını beklemekten yorulursa geri de tepebilir.

En İyi Kız Görüşü

 • Onu iplemeyerek ;)

  Ona dikkat etmek zorunda değilsin; basit bir örnek: yokmuş gibi davran.. çoğu insan önündeki kişiye acı çektirmekten zevk alır. Tek başına şikayet ederek hayatını boşa harcama.. daha fazla bilgi almak istersen tavsiyeler verebilirim..

  • Bana tavsiye verebilirsin biz ilk flörttük aramız iyidi baya konuşuyorduk sonra bir anda kesti baktım sevgilisi filan mı var o da yok geri döndürmek için ne yapabilirim

  • @Lsslslssl onu kendine döndürebilmek için ilk önce kendine özen göstermen lazım yani bakımlı bi hatun olman şart... onu düşünmek yok, normal gündelik eğlenmene bak... kendini geliştir.. spor yap... fit ol... o zaman fıstık gibi olucaksn ve o seni biryerlerden muhtemelen görecek... ve sana yürüyecek... sana geldiği zaman fazla yüz verme..😎✌🏻 eig için teşekkürlerr...🍀

En İyi Erkek Görüşü

 • Ters psikoloji dediğimiz şey tam bu durumda yapılması gereken bir şey. Bunu yapmak aslında erkeğe tam manasıyla bir ders verebilirsin. Şöyle bir şey var ama erkeğin size karşı sevgisi ve ilgisi gerçekten yoksa bu işe yaramaz olsa da sonuç olarak size ilgi göstermeyen birine ilgi göstermediğin zaman elbette bu durumu fark edecektir ister size karşı ilgisi olsun, olmasın her türlü farkındalık olacaktır o kişide.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

56 41
 • Umursamayarak ders verilir.

 • Umursamayanı, umursamayacaksın. Bu biraz ne verirsen onu alırsın kuralı. Sevgi verirsen sevgi, huzur verirsen huzur, ilgi verirsen ilgi görürsün. Bazıları o kadar alışmış ki her şeyi karşı taraftan görmeye, o alıştıkları durumdan çıkmaları için her şeyi keseceksin. Umursamaz olacaksın.

 • Umursamaz erkeği sende umursama. Şimdi sen onu ne kadar umursarsan o seni bir o kadar görmezden gelir. Sende onu umursamala bakalım sana karşı olan davranışları değişecek mi

 • Umursaması bu kadar önemli mi?

 • Ders verilmez maalesef. Hayatindan çekip gitmek gerekir hatta. Seni sevmeyen önemsemeyen birine oturup ne anlatacaksın ki. Kendine yazık olur.