Vazgeçemiyorum ne yapmalıyım?

Bir kız var aklınıza ne fedakarlık gelirse yaptım ne bir gün kalbini kırdım ne bir gün üzdüm ne bir gün yalnız bıraktım. Hep mutlu olmasını istedim başkası onu üzdüğünde bile ne yaptım ettim güldürdüm iyileştirdim yaralarını sardım aklınıza ne gelirse maddi manevi her şeyi ama her şeyi yaptım. O da başkasını seviyor biliyorum diliyle asla söylemiyor ama hareketlerinden tavırlarından her türlü anlıyorum. Onunla arası bozuk olduğu dönemler benimle çok iyi geçinirken arasını düzeltince birden soğuk yapmaya saatlerce çevrimiçi olup mesajlarıma bakmamaya başlıyor söylemenize gerek yok biliyorum yedekteyim ama artık kafayı yemek üzereyim kendime yediremiyorum sevdiği kişi bırakın benim yaptıklarımı yapmayı hep kötü şeyler yaşattı ona ama hala ondan vazgeçmiyor. Her gece allaha yalvarıyorum her gün dua ediyorum ama o bana bir türlü yaklaşmıyor artık aşk büyüsü yaptırmayı düşünüyorum hiçbir şeyden sonuç alamazsam hayatıma son vermeyi bile düşünüyorum size ergence gelebilir evet ama çok seviyorum yatıyorum rüyamda o sabah kalkıyorum telefonu elime alıyorum mesaj yazmış mı diye o gün günaydın yazdıysa veya bana iyi davrandıysa gün içinde çok mutlu olabiliyorken yazmadığında soğuk yaptığında gün boyu çok kötü oluyorum körü körüne bağlanmışım aşık olmuşum inanın elimde değil. Bir sürü kız arkadaşım var her gün sayısız ortamda kızlarla vs oturup kalkıyoruz ama ne yaparsam yapayım aklımda o suratım asık yani bu abazalıktan değil gerçekten hayatımın merkezine onu koymuşum dostlar bana ya onu kendime bağlayacak taktikler verin ya büyücü adresi ya da nasıl vazgeçeceğimi söyleyin dostlar gerçek manada hayatım mahvoldu çünkü

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Öncelikle sağlıklı düşünemiyorsun. Yok aşk büyüsüymüş geç bunları. Büyü ters teperse bi de senden daha çok nefret ederse. O zaman ne yapacaksın? Hiç düşündün mü? Bırak seni sevecek olan kalbiyle sevsin. Kendini neden bu kıza karşı kullandırıyorsun ki? Onun hayatında bir sevgilisi var. İlişkisi iyi veya kötü. O bu durumdan şikayetçi değil. Sen ne diye üstüne vazifeymiş gibi düşüyorsun ki. Seviyor olabilirsin. Ne kadar değer gösterirsen göster. Onun hayatında o erkek olduğu sürece seni hiç görmeyecek. Sen doğru bir şey yaptığını varsaysan da. Sana itici gözle bakıyor buna emin ol. Kendini yıpratma seni seveni gör. Bu kızla vakit kaybetme. Daha çok üzülürsün. Çevrende ki kız arkadaşlarından biri seç. Senin için en sağlıklı ilişki olur. Zamanla seversin. O kızdan sana hayır yok. Unut onu.

  • sevgilisi değil sevdiği çocuk bunu kullanıyor kızın ilgisi hoşuna gidiyor ne yaklaşştırıyor ne uzaklaştırıyor

  • maalesef. Olan sana oluyor. Bırak onları kendi hallerine. Mutlu olmayı hakkediyorsun. Zaman kaybetme bunlarla. boş ver.

En İyi Kız Görüşü

 • Size psikoğa gitmenizi öneriyorum. Bu normal bir durum değil bey efendi. Hiç kimse hayatımızın merkezinde olmayı hak etmez. Düşündünüz mü onun nesini sevdiğinizi? Büyü büyük günahtır. Kul hakkıdır. Biri iradesiyle sizi sevmiyorsa onun robottan ne farkı olur söyler misiniz? Öldürmek intihar ise kıyamete kadar öldürdüğünüz şekilde kendinizi ölseniz bile öldürürek azap çekmeniz sebep olur. Emanete hıyanet olur. Kendinize gelin..!

  • büyüye artık ne unutabilirsem ne kendime yönlendirebilirsem başvuracağım herkes büyüye takılmış en ufak bir örnek vereyim size hayatımla ilgili mesela bu arlar aramız soğuk ve benim final haftam ben onu düşünüp ağlamaktan tek derse çalışamadım ve tüm derslerden kaldım

  • Psikoloğa gidin

  • gittim bir ara faydasını gördüm ama şimdi tekrar eski halime döndüm

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Spora başla

 • Bu kadar çok düşünürsen eğer zaten unutamazsın ki onu

  • inanın elimde değil