A1-A2 seviye Fransızca kaynak öneriniz var mı?

Herkese merhaba Fransızca A1 ve A2 için kitap kaynak araştırıyorum hem test konu anlatım hem de çözümlü bulamadım tavsiyeniz var mıdır?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Merhaba.

  Konu anlatımı derken Türkçe açıklamalı kitapları kastediyorsanız Türkçe güncel kaynaklar hakkında bir fikrim yok. Ancak Fransızca öğrenmek isteyen yabancılar için Fransızlar tarafından hazırlanmış bir internet sitesi olan Le Point du FLE 'yi şiddetle öneririm. Bu sitede; Fransızca öğrenim ve öğretimi ile ilgili olarak farklı internet sayfalarında bulunan 16.200 adet eğitim, açıklama, egzersiz ve testlere ait (sesli dâhil) linkler bir araya getirilmiş. Konu konu tasniflenmiş olduğu için çalışmak istediğiniz konularla ilgili bir sürü şeye ulaşabilirsiniz. Özellikle İngilizce biliyorsanız çok daha faydalı olacaktır çünkü bir sürü İngilizce açıklamalı linke ulaşmak mümkün.

  Le Point du FLE
  Le Point du FLE

  Siteyi açtığınızda, üstteki görselde sol tarafta kırmızı dörtgen ile işaretlediğim bölümden istediğiniz konuyu seçerek seviyenize uygun içeriklere ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca A1 ve A2 seviyeleri için çalışma kitabı olarak size Alter Ego 1 ve 2, Echo A1, Ici 1 ve 2, Le Nouveau Taxi 1 ve 2, Vite et Bien1 ve 2 setlerini öneririm. Bu setlerin tamamının ses Cd'leri de mevcut.

  Üst paragrafta bahsettiğim setler dâhil olmak üzere A1 seviyesinden C1 seviyesine kadar yaklaşık 4,5 GB boyutundaki arşivimi herhangi bir karşılık beklemeksizin Google Drive üzerinden sizinle paylaşabilirim. Öğrenmek isteyen insanlar her daim baş tacıdır.

  • Çok teşekkür ediyorum çok sevinirim ingilizce için de kaynak öneriniz var mıdır test çözümlü videolar vs

  • İngilizce için bu şekilde bir arada toparlanmış bir kaynak bilgim yok. İngilizce bilgim Fransızca kadar iyi değil.

  • Peki teşekkürler

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Açıköğretim kitapları var. PDF olarak da indirebiliyorsun..

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?