İş Kariyer

Açıköğretim Lisesi Okuyanlar ve Yorumları

açıköğretim lisesi okuyan arkadaşlarımız bilgi verebilir mi ? kaç senede biter açıköğretimde lise meslek lisesi mi düz lise mi okuyorsunuz hangisini önerirsiniz normal öğretimden farkı neler ?
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

 • o zaman düz lise okursun, 19 undandan sonra evine en yakın okula gidip ön kayıt yaptıracaksın, sonra halk eğitimden bi kağıt alacaksın, sınav harcı için hesap numarası alcaktım de onlar verir, bankaya 25 tl yatıracaksın, banka sana 2 dekont verecek, dekontları alıp tekrar halk eğitim merkezine vereceksin onlarda sana bi kağıt verecek önemsizdir o kağıt, sonra sana öğrenci kartı verecekler yada sen söyle, işini hallettikten 2 -3 gün sonra googleye aol yaz işk siteye gir, öğrenci girişi der gir ordan, derslerini seç, derslerin toplamı 30 krediyi geçemez zaten, her sınavda maxsimum alacağın kredi 30dur, seçtiğin derslerin çıktısını alırsan halk eğitime gidip seçtiğin derslerin kitaplarını verirler sana tamamen ücretsizdir, yok dersen ben kitap istemiyorum o sana kalmış bişi artık, ve aol sitesindede sınavla ilgili testler var ordada çalışabilirsin, 192 krediyi doldurdugun zaman mezun olursun, başarılı olursan 3 yıl içinde mezunsun, yok normal giderse 4-5 yılda mezun olursun orası sana kalmış yine, umarım yardımcı olabilmişimdir. kal sağlıcakla.
  • #BoşSuratlar açıköğretim meslek lisesiyle ilgili birşey sormak istiyorum?

 • sana meslek bölümünü öneririm düz lise artık nerdeyse bir işe yaramıyor okuyorsan meslek lisesi bölümünü bitir daha rahat iş bulabilirsin çünkü ileride iş için meslek lisesi belgesi soracaklar.. meslek lisesi kredili sistemdir toplam 240 kredi alırsan okulu bitiririsin alan kredisi 16 dır sabit kredi 130 kredimi yanılmıyorsam öyle bir kredi yüzyüze eğitimden alıyorsun diğer kredileride dışardaki sınavlardan alıyorsun

En İyi Kız Görüşü

 • ayprensi açıklamayı yapmış yüzyüze eğitim de meslek liselerinde çocuk gelişiminde hafta içi 4 gün yanılmıyorsam aksam 5-9 arası imam hatıp de ise hafta sonu okul saatı gıbı diğer meslek lısesı yüzyüze ders ayrıntılarından haberdar değilim

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1 3
 • liseden sonra üni okumayı düşünüyormusun.? kayıtlar 19 haziranda başlayıp 30unda falan bitecek sanırsam, aklında bulunsun.
  • üniversite okumayı düşünmüyor ben 15 ağustos diye biliyordum teşekkür ederim

  • rica ederim.

 • dayımın kızı ;)
 • aol de imam hatip bölümü var mı
 • merhaba ben lise de 2 yıl üst üste sınıfta kaldım puan hesapladım normalde 110 kredi puanım var ve 82 puana ihtiyacım var ayrıyeten 18 yasindan büyük olduğum için ben 2.5 yılda gidiyorum ama hızlı olsam bir yılda bitirebilir miyim?