Afgan / Suriyeliler, son bir ayda Konya 'daki Türklere adeta terör suçları işledi. Konya neden sessiz?

Konya ' da, iki-üç hafta içinde, Suriyeli / Afgan caniler; iki Türkü komalık hale soktu. Birinin ise, ayağının kırılmasına neden oldu. Birinin de yüzünü, kezzap la yaktılar. Dinci gazeteler, her ne kadar Türk yaptı deseler de yavrumuzun annesi konuştu ve "Suriyeli" yaptı dedi.

Emniyet ise, zanlıları yakalamıyor. Bir, Kezzapçılar yakalandı. Komalık hale sokanlar, serbest. Ama tepki veren Annelerden biri göz altına alındı! Göz altına! Diyecek bir söz, bulamıyorum!

Ancak Velilerinin kapalı olmasına bakarsak; hepsi eski akp seçmeni.. Zafer partisine, yönelmeleri iyi bir gelişme. Ancak Doktorlarımıza karşı barbar kesilen ve "doktorların katli vacibdir" fetvası atan dinci Konya zihniyeti, işgalcilerin bu barbar tutumuna sessiz.

Şeker fabrikaları kapatılırken de Buğday üretimi iflas ederken de sessiz kaldılar. Şimdi ise, şeker ve ekmek kuyruğuna giriyorlar.. Oysa ki ; hemşehriniz Atatürkü sevseydiniz, Suriyeliler sizin şehrinizde böyle ağalık yapamazdı. Zira halk Atatürkçü olsa, AKP iktidara gelemezdi ve siz de Norveç gibi ; zengin olurdunuz. Konya ovasının, Norveç 'den neyi eksik Allah aşkına? Artık, uyanmanın vakti gelmedi mi?

Biz Zafer partili Avukatlar olarak, komalık hale sokulan; gençlerimizin yanındayız. Akp, sürekli üstünü örtmeye çalışıyor. Artık, "suriyeli değil; Türk yaptı" iftirası atıyorlar. Vallahi, diyecek söz bulamıyorum.. Bunların; sevri imzalayan işbirlikçi İstanbul hukumetin den, ne farkları var? Kaynaklar, Güncelleme kısmında. Nedense, link atılmıyor burada..
Afgan / Suriyeliler, son bir ayda Konya daki Türklere adeta terör suçları işledi. Konya neden sessiz?
Afgan / Suriyeliler, son bir ayda Konya daki Türklere adeta terör suçları işledi. Konya neden sessiz?
Afgan / Suriyeliler, son bir ayda Konya daki Türklere adeta terör suçları işledi. Konya neden sessiz?
Afgan / Suriyeliler, son bir ayda Konya daki Türklere adeta terör suçları işledi. Konya neden sessiz?
Konya, şehrini Suriyelileri teslim etti. Konya'dan da bu beklenirdi
A seç
Konya, uyanacak ve Türkün gücünü Suriyelilere gösterip ; hepsini sınır dışı edecek
B seç
Konya Uyanmaz, Zafer partisi iktidara gelebilirse gönderir ; oyum Zafer partisine
C seç
Konya Uyanmaz, altılı masa Suriyelileri gönderir ve oyum altılı masaya
D seç
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızım Erkeğim
Güncellemeler:
6 ay
Kaynaklar : 1. https://www. dailymotion. com/video/x8c2hpq.- komalık hale sokulan, akpli belediye çalışanı2. Konya'ya sınır Karaman ilinde, Afganlar tarafından komalık hale gelecek kadar bıçaklanan Türk genci. Durumu, çok ağır.. Annesi, Afganlara ayaklanma çağrısı yaptı ve göz altına alındı. twitter.com/.../1544765340651065346
6 ay
3. Yüzüne Kezzap dökülen çocuk hakkında :https://twitter. com/umitozdag/status/1549415714511093763? t=r5smRnps9TQjx_35C5K7ZA&s=194. Ayağı kırılan çocuk hakkında :https://www. google. com/amp/s/www. haberler. com/amp/konya-da-oglunun-suriyelilerin-saldirisina-15038908-haberi/
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

 • Bu ülke inşAllah Recep Tayyip Erdoğan ile Suriyelileri Suriye'ye gönderecek.

 • Bunların gitmesi lazım

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • bir şey yapamaz bu halk. zate suriyeliler 7-8 milyon olmuş 10-11 olurlarsa iç savaş durumunda türklerin şansı pek kalmaz. anadolu erkeği çok sünepe

  • Hiç belli olmaz. Nice 100.000 leri gömdük ; 100 yıl önce.. Sadece, Osmaniye tüm Akdeniz 'deki Suriyelilere bedel.. Halk bir olunca, hiç biri bir şey yapamıyorlar. Şöyle ki; Esenyurt' da bir Afgan erkek çocuğa taciz etmişti. Ankara Altındağ'da ve İzmir / Torbalı' da da Türk gençlerini şehit ettiler. Türk. Halk ise, bir taarruz yaptı. Bir şeycik, yapamadılar.. Evlerini, bırakıp kaçtı hepsi.. Yani Yeter ki halk, uyansın. Ayrıca İran, Türkiye 'de dinci Suriye yönetimi istemez Zira ABD, dinci Suriye yönetimiyle ; İrana taarruz yapar.. Böylece 40 MİLYON İran Türkü ve 10 milyon da Azerbaycan Türkü de bizim için savaşır.. Yani o kadar, kolay değil.. Bu millet, uyumayı sever ama uyanırsa ; Ermeni ve Rumların kaderini yaşarlar..

 • yalan haber bunlar be

  • Ne yalanı? Ortada videolar var. Linkleri attım! Anneler, isyan ediyor isyan! Dinle bakalım, bunlar yalan değil! Senin çok sevdiğin, arap ve Afganlar böyle barbar.. Umarım, sana da tecavüz etmezler.. Zira tecavüzlerin de hatti hesabı yok.

  • Kaldı ki emniyet bile, yalanlama yapmadı.. Yalan haber olsa, emniyet açıklama yapardı..

  • Yakalamak için, çalışma başlattık diyorlar ama yakalayamadılar henüz.. Yüzü kezzap la yanan evladımızın, videosu da var

  • Hepsini Göster