Arkadaşlar bana yardım eder misiniz?

Biliyosunuz dün taksimde patlama oldu ben doğma büyüme buraliyim ilk defa olmadı bu patlamalar küçükken çok büyük bir kinle büyüdüm 2023 te üniversite sınavına girecem bu kin beni asker olmaya sürüklüyor küçüklüğümden beri intikam duygusu besliyorum ama içimde kalan normal insan ise rahatlık istiyor.

Sizce sivil yaşamıma devam mı etmeliyim normal üniversiteye gidip hayatımı mı yaşamalıyım yoksa intikam hırsıyla askerlik mesleğini mi yapmalıyım?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Zaten dünyanın fedailere ihtiyacı var. Birileri ölmeli ki birileri yaşasın.
  Sen al tüfeği öbürünü vur, öbürü gelsin seni vursun, senden sonraki onu vursun bu böyle gider. Birileri ise yaşar. Şampanyasını yudumlayarak, kravatını düzelterek olanı biteni izler. Bu saçmalığın son bulması kin ve nefretin ortadan kaldırılması ile mümkün olur. Savaş savaş ile çözülmez.

  • Kin ve nefretimin yok olacağına pek inanmıyorum dün olebilirdim beni daha doğrusu milletimi öldürmek isteyen insanlar varken ofkeleniyorum

  • Politikacılar, tiranlar, iş adamları osu busu tümüyle bunları finanse eden adamlardan başka bir şey değil. Terör denen şey (ki sivil halkın öldürülmesi) tamamen birilerinin kontrollü istediği şeydir. Bir meşguliyettir, bir korku enjektesidir. Başarılı olmuşlar gibi de gözüküyor. Şu hayatta öğrendiğim tek şey çoğunluktan uzak durmak ve her zaman dikkatli olmak oldu.

  • Doğru zaten savaşlar para için yapılıyor ama askerler para için savaşmıyor sorun o. Dediğim gibi dün olebilirdim bu olasılık aklımdan hiç cikmayacak

  • Hepsini Göster

En İyi Erkek Görüşü

 • Mesele eline tüfek almak değil. Bu ülkenin başına ne geldiyse eline tüfek alıp sağa sola ateş açanlar yüzünden geldi.. Teknoloji ve bilimle ancak intikam alabilirsin. Gerçek düşman dağda ki bir-iki hedef sanıyorsan yanılıyorsun. Düşman çok güçlü ve ancak bilim ve teknolojiyle kafasını ezebilirsin..

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • İçinden en çok neyi yapmak geliyorsa ve mantığına hangisi daha yakınsa onu yap.

  • 2 tane duygu hissediyorum rahatlık ve intikam...