Arkadaşlar emin misiniz üniversiteler uzaktan eğitime mi geçti cidden ona göre kyk da eşyalarımı alacağım Acil yanıt verin?

İstanbuldan ta Ankara 'ya gideceğim eşyalarım kaldı kyk da gerçekten üniversiteler online mi oldu

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Evet üniversiteler uzaktan eğitime geçti böyle bir karar aldılar.

  Fakat bu kararı eleştirenler var kampanya başlatanlar falan var. Bazılarıda üniversiteler özerktir her üniversite kendi kararını alacak diyor. Bu da karışıklık oluşturuyor. YÖK'ten haber bekliyoruz en son uygulamalı bölümlerin nasıl olacağını açıklayacaklardı. Büyük ihtimalle sözel bölüm olanları direkt uzaktan yapacaklar.

  • Knk benimki büro yönetimi sözel bir bölüm o zaman büyük bir ihtimal online olur sanırsam de mi

  • Büyük ihtimal. Şu anda tıp, dişçilik vb. gibi uygulamalı bölümlerin nasıl yapılacağını görüşüyorlar sanırım, bu kararı kısa zamanda açıklayacağız dediler. Bu uygulamalı bölümlere farklı yönergeler uygulancakmış. Yurdunu aradın mı ne dediler bence iletişime geç gitmeden öğren boşaltılcak mı diye. Zaten boşaltılcaksa kararlarında netler demektir. Bence Eskişehirden İzmir'e gidicem eşyaları almak için. Valla şu anda uzaktan eğitime geçmek istemeyen muhalefet yapan kişiler var. Kampanya falan başlatmışlar 50 bin imzada doldu gözüküyor. Bazı profesörlerde karar gözden geçirilsin geri çekilsin demiş. Twitter'da 300 bin kişi paylaşım yapmış. Ta çokta zannetmiyorum geri çekeceklerini. Erdoğan'ın ağzından çıktı söz. Yerleştirmelere başlamışlar bile. Zaten 4-5 güne unutulacak.

  • Aradım, kilidi kırmışlar eşyalarımı poşete koymuşlar. bu karardan geri dönseler keşke

  • Hepsini Göster
 • oldu evet üniversiteniz açıklamayı sitesinden yapmış olması lazım bizim üniversite yaptı