Bitranium Nedir? Ne Zaman Listelenecek?

Bitranium gibi bir şey çıkıyormuş o ne oluyor? Bir de ne zaman listelenir bilgisi olan var mı? Listelendiği zaman değerlenir mi? Bu işlerden anlayanlar bakabilir mi?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Bitranium Nedir?

  Bitranium Nedir? Ne Zaman Listelenecek?

  Bitranium aslında bir kripto para çeşidi diyebiliriz. Blockchain ve DeFi ekosistemini günlük yaşamda kullanılabilir kılmak için kendi ekibiyle geliştirdiği Blockchaini BitraChain, Coini BitraCoin ve ödeme ağ geçidı olan BitraPay’i ile çalışmalar yapan bir teknoloji şirketi olarak geçiyor. Madencilik sistemi de diyebiliriz. Günde 4 BitraCoin imkanınız var ve her referans için +0.5 kazım hızı veriyor.

  Bitranium Nasıl Alınır?

  Bitranium Nedir? Ne Zaman Listelenecek?

  bitranium.com sitesine girerek yeni bir cüzdan oluşturabilirsiniz. Eğer referans kodunuz varsa bununla birlikte üye olabilirsiniz. Şu an sanırım deneme aşamasında. O yüzden satın alma işlemini yapamıyorsunuz.

  Bitranium Ne Zaman Listelenecek?

  Bitranium Nedir? Ne Zaman Listelenecek?

  Yerli kripto para Bitranium ne zaman listeleneceğini herkes merak ediyor. Bitranium resmi olarak çıkış tarihi 2021'in ikinci yarısında listeneceğini belirtmiş. Şu an için android cihazlarda deneme aşamasında, listelenmediği için satın alma işlemini yapamıyorsunuz. Herkes ön satış olup olmadığını da merak etmiş. Bitranium ön satışı yok. BitraCoin hem uluslararası hem de yerel kripto borsalarda listelendiğinde satın alma işlemini yapabiliyorsunuz. Ayrıca Bitranium'un bir telegram grupları var, orada da bazen bilgi veriyorlar buradan bakabilirsiniz: https://t.me/bitraniumcoin

  Bitranium Değerlenir mi?

  Bitranium Nedir? Ne Zaman Listelenecek?

  Şu an kripto paralar çok popüler bir hale geldi, bir de yerli bir coin olunca ben zamanla değerleneceğini düşünüyorum. Ama tabii bunun için bir şey söylemek doğru olmaz. Ne olup olmayacağını zamanla görebiliriz. Her inişin bir çıkışı olduğu gibi, her çıkışında bir inişi olduğunu unutmayalım.

  Not: Bir yatırım tavsiyesi değildir!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Yerli Coine güvenmiyorum net. Yatırım tavsiyesi değildir

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?