Borsayla ilgilenen arkadaşlar?

Borsada favori hisselerinin neler? Portföyünuz de neler var. Gelecek vaat eden hisse önerileriniz neler.
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
  • Birazdan gelde portföyümu atıyım saana

  • Bir ara ilgilendim ama zarar edince çıktım. Şu an hiç hissem yok. Yeni girecekler de yüksek tutarlarla girmesin, makul riskler alsın derim.

    • Ben 2 yıldır borsadayim. Info yatırım da yönetici vardi

    • Ben 2 yıldır , borsadayim Info yatırım dan 1 tane yönetici vardi sürekli onunla konuşurdum. O bize hisse önerirdi. Onun sayesinde #esen #naten halka arzlara girdim ve 50 bin TL den fazla kazandım. # Bjk de 20 bin TL ile 80 bin TL kazandım. FB den 22 lerden almıştım oradan bı 15 bin TL. Kazandım Şimdi GS den hisse. Aldım bakalım nereye gidecek. Ben genelde uzun süreli giriyorum. Mayısta GS de ki hisselerini satacağım. FB den den alacagim , Ali Koç bu sene kesin gider yazin yeni başkan geleceği için seçim falan olur piyasada beklentiyi fiyatlar. Oradan FB bir. 40 ustü garanti olur. Mayıs'ta FB 25 lerde olur diye tahmin ediyorum. 10-20 bin TL atsam 40 -45 lere çıksa efsane para kaldırırim.

    • Dostum Tr’de belli olmuyor ne olacağı. Uzun vadeli yatırımcı dahi olsan zarar edebilirsin. Kaldı ki, kar etsen dahi karını diğer yatırım araçlarındaki getirilerle kıyaslaman lazım. Ayrıca gündem öyle bir değişiyor ki yükselmesi gereken çok güçlü hisseler bile zarar ettirebiliyor. Şimdi senin yazdıklarını görüp heveslenerek giren insanlar olabilir, onları uyarmak için yazıyorum. Dikkatli olsunlar. Büyük heveslerle girip batan insan çok. Neye neden yatırım yaptığınızı bilin. Kayıp tolerans seviyeniz/oranınız belli olsun. Ayrıca en büyük zorluklardan biri, hisseden ne zaman çıkacağınızı bilmek. Bunu tam kestirmek çok çok zor. O yüzden alırken de satarken de kademeli hareket edin, zararınızı ve karınızı kademeli belirleyin.