CANBERK ÖZTÜRK'TEN EĞİTİM ALIP DROPSHİPPİNG YAPARSAM SATİS YAPABİLİRMİYİM?

Merhaba arkadaşlar ben dropshipping yapmayı düşünüyorum Canberk Öztürk eğitim veriyor ondan eğitim alıp başlarsam kazancım olur mu bu işi yapan birsürü insan var ve Canberkin 2000 tane kursiyeri varmış eğer onlardan biri görüpte yardımcı olursa çok sevinirim
0 0

Çok Süper Cevap

 • dropshipping yapmış ve sonradan bu işi bırakmış birisi olarak şu kadarını söyleyebilirim; sakın bulaşma. hele hele eğitime para vereyimde para kazanayım diyorsan, çık sokağa o eğitime vereceğin parayı havaya savur inan daha fazla faydası olur sana. eğitime para vererek 10 dakikada edineceğin bilgiyi, internette araştırma yaparak en fazla 1 saatte edinirsin zaten.

  Neden yapılmaz konusuna gelince; bir üretici bir mali 10 liraya imal edip 15 liraya satıyor diyelim. sana vereceği fiyat, bizzat firma ile görüşürsen olsun olsun 12 lira. sen aldığın 12 liralık ürünün üzerine kendi payını ekleyeceksin ürünün fiyatı çıkacak hadi en dip diyelim 16-17 lira. Piyasaya yeni gireceksin, satış platformlarında yorumların filan düşük/yok arası olacak. Şimdi müşteri gözünden bakalım 15liraya yorumu filan iyi olan üreticiden mi alırsın yoksa 16 liraya ne olduğu belirsiz satıcıdan mı? Cevabı biliyoruz.

  Hadi diyelim sen 0 kâr veya çok az kâr ile satıp müşteri kitlesi oluşturmak istiyorsun. Bu durumda devreye komisyonlar filan gireceği için zarar edeceksin ve işini sonlandırmak zorunda kalacaksın.

En İyi Kız Görüşü

 • Dropshipping ile para kazanamazsın. Ürünün üretimini yapan firma senden daha uyguna satıyor ürünü insanlarda saf değil gidip pahalı satandan alsın. Önce fiyat araştırması yapıyoruz ürün alırken sonuçta. Sen mecbur yüksek rakamdan süreceksin satacağın ürünleri çünkü komisyon ödüyorsun. Daha bir ton dezavantaji var. Tavsiye etmem hele böyle kurs veriyorum diyenlerin tuzağına düşmeyin hepsi para avcısı sadece.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 5
 • Bu tarz konularda bilgim yok ama türkiyedeki eğitim, sertifika veren yerlerin yüzde 99'u dolandırıcı paranı boşa harcama

 • Anlamadim

 • Dropshippingi kimse önermiyor. Ciddi bilgi birikimi lazım. Acil olmayan süre lazım. Şimdi oraya buraya reklam verip satış yapamazsan g. öt gibi ortada kalırsın.

 • Yaparsınız

 • yapma kardeşim o işleri ben çok araştırdım hepsi para tuzağı kazanamazsın

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?