Çocuğunuzun okulundan sürekli para istiyorlar mı?

Neymiş efem kaynak kitap alınacakmış 1 kitap 80 lira , 1 tane de istemiyor 5-6 tane zorunlu olarak aldırdılar ve geç aldığımız için bunca zaman çocuğa eksi atmış. Böyle vurdumduymaz öğretmenlere ne yapmamış gerekiyor yasak değil mi öğrencilere dış kaynak aldırmak? Sınıfta birkaç tane veli ben mühendisim ben mimarım deyince öğretmenler de müdür de soymaya başladı ama bizim durumumuz kötü veya ona verecek kadar fazla para bulamıyoruz. Onun dışında sınava hazırlama bahanesiyle 3 yıl boyunca aylık 150 tl isteniyor şaka gibi 5. sınıfta lise sınavına hazırlanmaya başladı ve 1 deneme için aylık 150 tl zorunlu kıldı müdür
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Vericeksiniz mecbur çocuk dünyaya getiriyorsanız sorumluluğunu alıcaksınız sonra yok anam kitap 150 TL defter 50 TL durumunuz yoksa çocuk getirmeyin sinir oluyorum bu tür Ailelere o eksiler çocuğun sözlü notunu etkiliyor sonrada karnede düşük olunca çalıșmamısın bilmem ne, beyfedi ödemek zorundasın çocuğunun geleceği için bunu yapmak zorundasın belki gerçekten hazırlıyorlardır çocuk da 5. sinif 10-11 yaşlar arasında oda gerçekten hazırlıyormu yoksa parayı alıp hiç biși yapmıyorlarmı bun anlıyabilir, gerçekten dolandırıyorsalar okul değiştirin ama okul değişince çocuk ortama alışana kadar baya zorluk çeker öğretmenler, arkadaşları vb farklı olduğu için zor olur.

  • Asgari ücretle geçinenler çocuk doğurmasın o zaman Türkiyenin %50'si asgari ücretli

  • Eğer çocuğu böyle bir okula veriyorsan VERMEK ZORUNDASIN ya da çocuğun sorumluluğunu almicaksınız doğurmayın Allah Allah askeri ücret alıp çocukları sırf okusun hayatını kurtarsın diye test 150 TL bilmem defter 50 TL biz askeri ücret alıyoruz bunları almayız demeyen insanlar da var benim ailem de askeri ücret ben neredeyse okulu bitirdim bir kere bile ailem pahili alamayız demedi yeri geldi 500 TL'ye test aldım hoca bugün istiyordu ailem yarın veriyordur yani demek istediğim şey çocuğun için "yapicaksınız"

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Sözde eğitim ücretsiz..

 • Yaşınız kaç

  • Yaşımı neden sordunuz

  • Cevap verin

  • Yaşımın hiçbir önemi yok hanımefendi, ben soru sordum siz de bana soruyorsunuz

  • Hepsini Göster