Dolar Pazartesi sabahı ne olur?

Serbest piyasadaki fiyatlara bakıyorum da, 9,82'yi görmüş görünüyor. Sabaha sanırım 1 doların 10 lira ettiğini göreceğiz.

Daha da kötüsü, ülkenin başındaki zat ''Bak işte ben şöyle direniyorum, böyle ülkeyi bağımsız yönetiyorum da işte ondan operasyon yapıyorlar'' diye 10 IQlu tipleri kekleyecek.
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Ben de aynı soruyu sormayı düşünmüştüm. Dün akşamdan beri bir düşüş var ama ben çok oynayacağını düşünmüyorum. Eşim illa da düşer seneye diyor ama her şey ortada sonuçta ne kadar değişebilir ki. Dolar işime geldi de şimdi seneye euro lazım bana yapacaktım kararsızım erteledim bi düşmeye başalayınca bekelemedeyim şu an. Ama muhtemelen euro sene 13 14 ü bulur. Şu durumda kenarda tl tutulmaz yani.

  Ya dolar ilk 4 lere çıktığında haberlerde aman düşecek mi ne zaman düşecek diye gündem tamamen buydu çok yakın takipteydiler falan şimdiki hale bakın bir de.

  • Teşviklerle piyasayı canlandırma projeleri var. Onu da para basıp enflasyonu şişirerek yapabilirler dolayısıyla Tl yeniden düşecekmiş. Ama all time high yapan bir şey haliyle düşer bir süre.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • İş adamları büyük kâr etti zaten. Kendisi de dolarlarını bozdurup sefasına sefa katar artık.

  • Bok etti, birincisi, en çok onlar ağlıyordur. Siz sanıyor musunuz ki bu kadar dengesiz bir piyasada iş adamları kar eder? Ülkenin zengini bile fakirleşiyor. Öyle bir ülkeyiz ki, elde dolar olunca kar ediliyor sanıyoruz zengin en fazla parası erimesin diye dolara geçer. Yoksa ortalamada o da fakirleşiyor. Türkiye'nin ilk 500 şirkette tek bir tane firması kalmadı. Ülkece batıyoruz hala zengin şöyle böyle muhabbeti yapan var.

  • Keşke söylediğiniz kadar basit olsa her şey.

  • Söylediğim kadar basit. Bizden zengin olmak zenginleşme emaresi değil. Bir ülkenin ekonomisi çökerse herkese zarar. Sadece vatandaşa değil

 • MErkez bankası baskan yardımcısı degısıklıgı ,
  Faız kararı
  Buyuk elcı tartısması

  Buyrun hersey ortada

 • Hahhshaha abi ağlamak istiyorum Türkiye gerçeklerine oturup ağlamak istiyorum. Milletini bu kadarsikme derdinde bi devletin bu kadar desteklenmesi falan ağağağağa sanalın her zerresini işgal etmiş bi de bunlar nere gitsem yobaz kaynıyo