Enpara Hesabı Nasıl Açılır? Yardımcı Olabilir misiniz?

Arakdaşlar merhaba, şubesiz bankacılıkta Enpara en iyisiymiş diye duydum, sizce nasıl? Bir de Enpara hesabı nasıl açılır? Kart kaç günde elime ulaşır bu devirde bilen arkadaşlar var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden çok teşekkür ederim!
0 1

Çok Süper Cevap

 • Enpara Nedir?

  Enpara 2012 yılında kurulan, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden yürüten ve şubesiz olmasının kendisine yarattığı maliyet avantajını masrafsız ve avantajlı bankacılık anlayışıyla müşterileriyle paylaşan, Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır.

  Enpara Hangi Bankaya Aittir?

  Enpara. com QNB Finansbank tarafından kurulmuştur ve tamamen QNB Finansbank’a aittir. QNB Finansbank çatısı altında 3663 numaralı şube koduyla faaliyetlerini sürdürüyorlar.

  Enpara Hesabı Nasıl Açılır? Yardımcı Olabilir misiniz?

  Enpara Hesap Açma Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Enpara hesap açma çok kolay aslında. İnternet üzerinden kolayca hesabınızı açabiliyorsunuz. Online olarak müşterisi olmak isteyen kişilerin, Enpara hesap açma işlemleri için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde;

  • Bankanın resmi internet sitesine girin. Ardından sitede vadesiz mevduat hesabı için oluşturulan sayfaya girmeniz gerekiyor. https://www.qnbfinansbank.enpara.com/bireysel-basvuru/kimlik-bilgileriniz linkine tıklayarak bu sayfaya ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Açılan sayfada öncelikle T. C. kimlik numarası, iletişim numarası ve doğum tarihi gibi kişisel bilgiler sorulacaktır. Onları girin.
  • Ardından cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu girmeniz gerekiyor.
  • Son olarak e-posta adresi, çalışma durumu ve eğitim durumu gibi bazı bilgilerinizi girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • Enpara hesap açma işlemleri için adresinize gelecek olan Enpara çalışanına, kimliğiniz haricinde herhangi bir belge ibraz etmiyorsunuz.
  • Enpara Kart Kaç Günde Gelir?
  • En fazla 10 gün içerisinde kartınız teslim ediliyor. Sonrasında Enpara. com temsilcileri tarafından arama yapılıyor ve kullanım talimatları veriliyor. Sonrasında işlemlerinizin tamamı online olarak yapabiliyorsunuz.

  Enpara Nasıl? Güvenilir mi?

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu izni ile bankalar yasasına uygun olarak değerlendirilmiş. Diğer bankalar ile mevduatı aynı değerde görülmüş olup, mevduat değerinin 100.000 TL ile güvenilir bir banka olduğunu söyleyebilirim. Güvenilirlik konusunda tereddüt yaşamanıza sebep olacak herhangi bir detay yok. Enpara hizmeti, Finansbank gibi önemli bir bankanın internet bankacılığı hizmeti. Arkasında QNB Finansbank var yani. Tüm yatırımlarınız ya da hesabınızdaki değerler, banka güvencesi altında ve bünyesinde yer alıyor. Diğer bankaların internet bankacılığı hizmetleri ile aynı güvenilirliği sunuyor.

  Enpara Kullananların Yorumları Nelerdir?

  • Dünyanın en iyi bankasıdır. Ayrıca devlet güvencesi altındadır. 100 Bin TL kadar devlet güvencesi vardır.
  • Farklı banka ATM’lerinden ayda 3 kez ek ücret ödemeden para çekilebilmesi de önemli avantaj bence. Bankamatik arama derdi ortadan kalkıyor.
  • Ben de yeni Enpara hesabı açtırdım. 1 aydır sorunsuz kullanıyorum. Ayrıca verdikleri hediyelerde mutlu etti. Bana kalırsa en büyük avantajı ücretsiz para gönderme. Banka üzerinden para işlemlerini çok yapanlar EFT ve havale ücretlerinden yakınır genelde. Enpara'da öyle bir şey yok.
  • Masrafsız harika bir hizmet. Bunca zaman bankalara boşuna hesap işletim ücreti vermişim. EFT’ye de para almıyor. Daha ne olsun.
  • Enpara. com, herkese tavsiye ettiğim, hesap açtığımdan ve kredi kartını kullanmaya başladığımdan beri beni hiçbir konuda üzmeyen banka 😍😍😍 Canımsın Enpara'm.
  • Enpara. com, leb demeden leblebi diyen, mükemmel müşteri danışmanları olan masrafsız dijital banka. Sizi seviyorum.
  • Encard'ı da temassız yaptılar. Canlı yardım'dan hızlı bir şekilde başvurumu tamamladım. Müşterilerinin taleplerini böylesi dikkate alan başka bir banka yok. Çok teşekkürler…

   Kosgeb iş planı hazırlama hakkında bilgiye bu sorudan ulaşabilirsiniz.

  Enpara. com kullanıcı yorumları bu şekilde olumlu. :)

En İyi Kız Görüşleri

 • Evet benim ilk kartım enpara'ydi
  Hesap hala var ama ben kullanmıyorum
  Yillaaar önce bu hesabı açmak istediğimde
  Enpara çalışanı evime kadar gelip bana bilgiler verdi ve benimde bilgilerimi aldı sonra hesabımı açtılar ve kartımı gönderdiler bana hatta bana hediye bir defter ve bir kalem vermişlerdi abime ise konusan kumbara vermişlerdi :)
  Tabi şu an nasıl olur bilemem muhtemelen bankaya gidip açman gerekir diye düşünüyorum:)

 • En sevdiğim dijital bankadır. Sitesine gir başvurunu yap eğer yapamam diyorsan müşteri hizmetlerini ara
  https://www.qnbfinansbank.enpara.com/basvuru-amaciniz?ref=intlogin
  0850 222 3663

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 1
 • arıyorsun, geliyorlar ve hesap açıyorlar.

 • Siteye girersin açarsın ya da bankaya gidersin heralde ama o değil de güzel reklam yapmışsınız. Soru soruyoruz ayağına bedavadan ya da daha ucuza reklam yapmışsınız, zekice, tebrik ediyorum. 😂

 • En severek kullandığım kartımdır kendisi ben online olarak başvuru yapmıştım eve kadar gelip kartı vermişlerdi yanında kalem defter ile kredi kartım Bile enparanın mükemmeldir bence açmalısın kart parası falan birşeyi yok büssürü olanak sunuyor

 • Yapma derim biz biraz dolandırıldık