Getir çalışma saatleri nedir? Kaça kadar çalışıyor?

Getir çalışma saatleri
Getir çalışma saatleri
Erkek kardeşim Getir'de çalışmak istiyor ama endişelerim var çalışma saatleri ile alakalı.. Getir çalışma saatleri 2022 nedir?
2 1

Çok Süper Cevap

 • Getir çalışma saatleri 2022

  Getir çalışma saatleri nedir? Kaça kadar çalışıyor?

  Normal şartlarda 2021 yılı baz alınırsa Getir yemek çalışma saatleri 10.00-00.00 arası idi. Fakat 2022 yılında Getir hizmeti 7-24 hizmet vermektedir. Geçirdiğimiz Covid-19 tam kapanma dönemleri sebebiyle Getir gibi sanal marketlerin çalışma saatleri de değişkenlik gösterebiliyor. Getir çalışma saatleri tam kapanmalar dışında 7-24 hizmet veriyor.

  Getir hafta sonu çalışma saatleri

  Getir çalışma saatleri nedir? Kaça kadar çalışıyor?

  Getir market ve Getir yemek saatleri arasında da farklılıklar görülebiliyor elbet. Çoğu kişi merak ediyor. Getir yemek çalışma saatleri nedir? Getir, tam kapanma boyunca sanal market siparişleri için 10.00-17.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler yalnızca tam kapanma dönemleri için geçerlidir. Getir yemek çalışma saatleri ise yukarıda belirtildiği gibidir.

  Getir pazar günü açık mı

  Getir çalışma saatleri nedir? Kaça kadar çalışıyor?

  Getir haftanın 7 günü hizmet veren bir şirkettir. Üstelik sadece yurtiçi değil yurt dışı için de çalışmaya başlanmıştır. Hafta sonu veya hafta içi fark etmeksizin çalışma saatleri 7-24’tür. Dilediğiniz gibi dilediğiniz gün sipariş verebilirsiniz fakat kargonun ulaşma saatleri hakkında belirli bir saat veya gün yoktur. Bu tamamen siparişlerin yoğunluğuna göre değişkenlik gösterir. Normal şartlarda 1-3 iş günü içerisinde kargonuz elinize ulaşmış olur. Sanala market ve yemek siparişleriniz ise belirtilen kısa sürelerde gelmiş olur. Uygulama ilk başlarda sadece İstanbul’da hizmet verirken günümüzde bazı yatırımcıların da desteğiyle Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermeye başladı. Türkiye’nin her yerinde yemek ve sanal market olarak kullanılan ilk başarılı market uygulaması olmayı başarmıştır.

  Getir gece kaça kadar açık?

  Getir çalışma saatleri nedir? Kaça kadar çalışıyor?

  Getir 2022 çalışma saatleri, Getir hafta içi-hafta sonu çalışma saatleri ve Getir gece çalışıyor mu sorunuza kısacası Getir 7-24 çalışıyor diyebiliriz ve Getir gece siparişleri için de uygundur diyebiliriz. Gece yemek ve sanal market siparişleriniz için de kullanabilirsiniz. Çoğu mobil uygulama ve sanal marketlerde henüz bunu destekleyecek adımlar atılmadı.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 5
 • Vardiya vardır mutlaka. Gece açık olan restaurantlar var, gece sipariş verenler var.

 • 12-13 saat yazıyorlar genelde shifte bende getirdeyim iletişim kurabilirsin

 • Getiri bilmem de kuryeler 12 saat çalışıyor diye biliyorum

 • Gece 3te bile siparişim gelmişti

  • Ne aldın

  • @oski35 çay.

  • Neden o saatte çay nı demledin😂😂

 • 8 saat ve 10 saat çalışılıyor. Mesai olmazsa tabi

 • Eski bir tanıdığım çalışıyor sabah 9 gece 11 fakat kendi iradesinde ki çalışma saati bu , iki vardiyalı çalışıyorlarmış tam net bilmediğim için mışlı yazıyorum