GOSB TM Aktarma Merkezi Nerede?

Kargo bekliyorum da GOSB TM aktarma merkezi neresi bilen var mı? HepsiJet kargom GOSB TM merkezine duruyor, ne yapmam lazım? Buradan dağıtıma mı çıkacak tam olayı ne anlayamadım. Kargo şirketinden bilgi alamıyorum, bir de GOSB TM kimin?
1 0

Çok Süper Cevap

 • GOSB TM Aktarma Merkezi Nerede?

  GOSB TM Aktarma Merkezi Nerede?

  GOSM TM Gebze Kocaeli sınırları içerisinde bulunuyor. Hepsijet ve birçok kargo şirketi buradan kargoları hareket ettiriyor. GOSM, Gebze organize sanayi transfer aktarma merkezi olarak geçiyor. Kargo hareketlerine baktığınız zaman Gebze-Kocaeli transfer sürecinde bilgisini görebilirsiniz. TEM otoyolunun kuzeyinde kalıyor.

  GOSB Aktarma Merkezi Kimin?

  GOSB Aktarma Merkezi HepsiJet firmasına ait.

  HepsiJET Kargom GOSB TM Aktarma Merkezinde Duruyor, Ne Yapmalıyım?

  GOSB TM Aktarma Merkezi Nerede?

  En çok merak edilen sorulardan bir tanesi de bu. Burada dağıtım süreçleri yoğunluktan dolayı bazen uzayabiliyor. Böyle durumlarda yapılacak tek şey sabredip beklemektir, kargonuz mutlaka dağıtıma çıkarılacaktır. Kargo yakın zamanda dağıtıma çıkmazsa, eğer gitme imkanınız varsa sizde gidip alabilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • GOSB TM büyük ihtimalle aktarma merkezinin konumu. Ordan dağitim şubesine gidicektir. Hepsiburada uygulamasında epey biligi veriliyor ama ulaşamıyorsan Hepsiburada desteği ara onlar yardımcı olur

 • Neden bu kadar acele ediyorsunuz gelecek işte kargonun size

  • Kargonuzu anlık takip etmek zorunda mısınız nasıl olsa gelecek