Günlük 20 İngilizce Kelime Öğrenmek Fazla mı?

1 Ayda 600 Kelime - A1 Başlangıç Seviyesi

2 Ayda 1200 Kelime - A2 Başlangıç Üstü Seviyesi

4 Ayda 2400 Kelime - B1 Orta Başlangıç Seviyesi

6 Ayda 3600 Kelime - B2 Orta Üstü Seviyesi

B2 Kelime Sayısı Gereğince Ve İngilizce Konuşuyorum Demek İçin Yeterli mi?

Bir de Bu Öğreneceğim Kelimeleri Nasıl Akılda Kalıcı Yapabilirim Mesela 1-2 Sene Geçti Mutlaka Unutulacak Sürekli Okumak mı Lazım?

A1 Yeter - 600 Kelime
A seç
A2 Yeter - 1200 Kelime
B seç
B1 Yeter - 2400 Kelime
C seç
B2 Yeter - 3600 Kelime
D seç
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızım Erkeğim
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
  • Bende İngilizce öğrenmek istiyordum hemde aşırı bir ünv gideyim İlk işim dil kursuna yazılmak sen kaç yasindasin ve neden öğrenmek istiyorsun?

    • 21 Yaşındayım Yurt Dışı İçin :D Dil Kursları Boş Bu Arada Kendi Kendine Öğrenmek Her Zaman Daha İyi. 1 Tane Dil Öğrendin Diyelim O Dilin Mantığını Ve Öğrenim Şeklini Öğreniyorsun Ve 2. Bir Dil Öğrenmen Daha Kolay Oluyor. Ben İspanyolcayı B2 3 Sene de Öğrendim Kurs İle Ama İngilizce Gerekiyor Amerika İçin İngilizce Öğrenmem Lazım O Yüzden Öğreniyorum. Hedeflerinin Peşinden Koşarsan Daha Çabuk Öğrenirsin Ve Sonunda Sen Kazanırsın :D

    • Bende Amerika'ya gitmek için öğrenmek istiyorum😂ben c1 seviyesinde öğrenmek istiyorum ama C1 seviyesinde hiç kimseden yardım alamadan öğrenemem ki

    • Yurt Dışında Yaşamak Çok İstiyordum Hep Aklımdaydı Bir Türlü Bulamamıştım Nasıl Gideceğimi :D Şu Anda İse Fırsat Çıktı Önüme Ve Değerlendireceğim Ama Dil Yok sdjfnsdfsd. Neyse Diyeceğim O Ki Bu Yurt Dışı Olur Veya Yeni Bir Dil Olur Veya Başka Bişey Hedeflerinin Peşinden Gidersen Mutlaka Bir Fırsat Çıkıyor Önüne. Ya da Ben Fazla Ballıyım Hep Fırsat Çıkıyor Önüme skdjfnsfd Herkes Diyor Bunu.

    • Hepsini Göster
  • kelime öğrenmek önemli tabi ama gramer de çalış.