Hastane güvenliği olmanın artıları ve eksileri nelerdir?

Merhabalar aramızda hastane ortamında sağlıkçı olarak çalışan ya da güvenlik olarak görev yapan var mı? Varsa eğer hastane ortamında çalışmak nasıldır artıları eksileri nedir zorlu yönleri olduğunun farkındayım peki güzel yönleri nelerdir?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Şehir hastahanelerinin tahmin ediyorum ki tamamını büyük güvenlik şirketleri ihale ile aldı. İsis ve proser alıyor genelde. Aşağı yukarı 25 yıl veya 29 yıl temizlik güvenlik ve bazı hastahane içi departmanlarin işletmesini ihale ile alıyorlar. Bu durmda da devlet değil özel isletmeler isletmis oluyor ve PERSONELİNE ASGARİ UCRETTEN BASLAYAN, ustalığına göre de departmana göre de maaşlar değişiyor.

  Ben Kayseri şehir hastahanesi ne baslamistim. Orası ISIS ve proser 29 yıllığına ihale ile dediğim işleri almış ve benim maasda o sıra asgari ücretle olacaktı. 2829 TL, geçen seneki fiyat yani. Üç gün sonra istifa ettim.

  Hem çok ağır iş sahası hemde şimdi bile asgari ucrete ( 25/ ya da 29yil boyunca) yapılacak iş değil.
  Tavsiye etmem

  • Ewt iş olayı ağır haklısın asgari ücrete katlanilacak bir yer değil sanırım tek güzel yanı hastane içinde ortam olmasi hemşire, doktor vs çevre edinilmesi die düşünüyorum sence yaniliyormuyum?

  • Onu aklına bile getirme, anında satışa gelirsin ve rezil bir şekilde. kovulursun. Güvenlik olarak girme de ne olarak girersen gir, hastahane düşünüyorsan. Onun dışında uzak dur derim

  • Aklına getirme derken tam olarak neyi anlatmaya çalıştın anlamadim ben bekarım hani orada bir ortam kurarım belki ewlenirim gibisinden düşünmüştüm...

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?