En İyi İngilizce Öğreten Kurs Hangisi?

ben günde 12 saat çalışıyorum akşamları 9'da eve dönüyorum ve ingilizce kursuna gitmek istiyorum 9'dan sonra kurs bulunur mu? afyonda yaşıyorum yani küçük bir şehir
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

 • İngilizce öğrenmek mi istiyorsun, valla o zaman söyleyeceklerimi sakın makara zannetme, ciddi olarak sıralayacağım şahsen ben böyle öğrendim.

  -Bol bol bilgisayar oyunu oyna, gördüğün her kelimeyi, her cümleyi anlamaya çalış, kelimelerin anlarını bulduktan sonra mantıklı bir cümle kurmaya çalış (zamanla cümle mantığını anlamaya başlıyorsun)

  -Grammerleri öğrenmek zaten çocuk oyuncağı, internette tonla ders var o konuda yazılı ve video şeklinde olmak üzere

  -Bol bol alt yazılı film,çizgi film, program izle, birsüre sonra kelimelerin okunuşları ve tekrar cümle kuruşları aklında yer edinmeye başlayacak.

  -Çok meraklı ol, gördüğün her şeyin anlamına bak

  -Yabancı dil öğrenmek için bir sürü arkadaşlık sitesi var, arkadaşlık derken, dil arkadaşlığı, o sana ingilizce öğretir sen ona Türkçe gibi; mesela benim Cezayirli bir arkadaş vardı, Skype dan ben ona Türkçe o bana ingilizce çalıştırıyordu.

  İngilizcemin %10unu kurstan, %90 ını bilgisayar oyunları ve internetten öğrendim diyebilirim.

  Thats the way, aha aha aha...

 • 12 saat çalışman kendine çok fazla zaman ayıramadığın anlamına gelir..Ne yazıkki yabancı dil öğrenmek için yüzde yüz konsantre olman gerekir..Bu yüzden arkadaşların söylediği gibi web sitelerinden faydalanabilirsin.. Intermediate seviyesinde konuşan biri olarak sana tek tavsiyem busuu.com.. Ben burada pratik yapıyorum..Faydası göreceksin emin ol...Başarılar..

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 24
 • Kurs bilmiyorum, ama bol bol kitap okumalısın.

  • neden?

  • Sadece okumak dili geliştirir.

 • o saatten sonra sadece özel hocalar ders verebilir.

 • Yakınlarda bir üniversite varsa oranın hazırlık sınıfı hocalarına sor. Bence başlangıçta bire bir ders alman daha mantıklı.

  • Bu sözümü eksilediğine göre sende harbiden beyin yok.( o yüzden boşuna para harcama derim ) O üniversitelerde çalışan hocalar dil kurslarınkinden 100 kat daha başarılı. Neyse sana başarılar kezban.

 • hafta sonu gitsen...

 • Just watch movies with Turkish subtitles.

  Günde 12 saat çalışıyorsan Türkçe alt yazılı film izle 6 7 ay sonra ingilizce alt yazılı film izle 12 ay sonra da alt yazısız film izle. Basit değil ama zaten kursa gitsende en az 12 ay gitmen lazım.