Kafede part time çalışmak yorar mi?

Saat 18den 00a kadar 6 saat calısıcam. Mekan aşırı yoğun olmasa da çok boş bir yer de değil fena müşteri kitlesi yok kısacası. Sizce yorar mı beni yoksa sıkıntı çok yaşamam mı? Daha önce bir kere çay bahçesinde çalıştım garson olarak ama 3 4 saat çalışıyordum tanıdığın yeriydi sakin bir yerdi.

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
  • parası iyiyse yormaz

  • Part time olarak kafede çalışmak bazen yorucu olabilir, özellikle yoğun saatlerde. Ancak, 6 saatlik bir çalışma süresi genellikle yönetilebilir olabilir. Önceki deneyiminiz olduğu için bu konuda biraz daha rahat olabilirsiniz. Yine de, herkesin dayanma gücü farklı olduğundan, kendi sınırlarınızı ve enerjinizi takip etmek önemlidir.

    • Var da tanıdığım olduğu yerde sadece çok kişi de gelmiyordu pek deneyim sayılmaz yani

    • Olsun Tanıdığınız yerdeki deneyiminiz sınırlı olabilir, ancak her deneyim bir öğrenme fırsatıdır. Yeni bir yerde çalışmaya başlarken bazen zorluklarla karşılaşabilirsiniz, ancak zamanla deneyim kazanır ve daha iyi hale gelirsiniz. Önemli olan, yeni işinize açık bir zihinle yaklaşmak ve istekli olmaktır. Kendinize güvenin ve yeni deneyimlerden öğrenebileceğiniz şeylere odaklanın. Başarılar dilerim!

    • İstek var ben de sağol yorumun için. Aslında işte biraz çok böyle ağır tepsiler olursa taşırken devirir miyim korkusu oluyor çay tepsimiz bizim çalıştığım yerde üstten tutmalıydı şimdi biraz tepsi taşırken sıkıntı yaşar mıyım diye düşünüyorum

    • Hepsini Göster