Kiminle ekonomi üzerine tartışmaya girsem sonunda "benim durumum iyi" cümlesiyle neden karşılaşmak zorundayım her seferinde?

Tane tane anlatıyorum. Biraz sabır diyorum ve ekliyorum durumun kötüyse ve ispatlardan maddi destek yaparım diyorum fitre zekat VS. Benim durumun çok şükür iyi ama millet aç diyor. 2 sorum var

Bu aç millet nerde

Bu aç millet yerine neden siz zenginler dertleniyorsunuz?

Yoksa sizin derdiniz başka mı?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • https://www.youtube.com/embed/foMGd074QgE

  Aklıma bu video geldi. İnsanlar görmek istediğini görüyor

 • durumu iyi olan da istediği gibi yiyip icebilse sorun yok

 • Aç millet ülkemizde yaşamaktadır. Eğer sokaklarda dolaşırsanız hayat pahalılığını görebilirsiniz. İkincisi bizim paramız olsa bile biz halkın genelinin alım gücünü düşünürüz çünkü biz halkız ve bir bütünüz. Enflasyonu fırlamış bir ülkede yaşamak istememek de doğal hakkımızdır.

  • Size de sorayım nerde o insanlar Amerika da sokakta yaşayan insanlar gibi bizim insanımız da aç mı. Açsa nerdeler. Ekonomik kriz var doğrudur. Ha enflasyonun olduğu ülkede yaşamak istemiyorsanız Gülşen e takılın gidin. Enflasyon olmayan ülkelere. Sonuçta enflasyonla mücadele eden bir hükümet var. Daha önce nasıl tek haneye inmişse yine iner ama sizin amacınız inmesi mi yoksa inmrmesi mi. Benzine zam geldikçe dolar arttıkça sevinen muhalefeti görğnce ben pek vatansever göremiyorum bu kişileri. Ekonomi iyiyken alkışlamayanlar, başımıza köylüleri aşağılayan ları getirmeye çalışanlar tutup da ekonomi kötü demesin. 5 sene daha bizde bayram. Oturun sabredin ve izleyin. O ekmek alamayanlar da kendileri ağlasın bırakın. Gerçi onlar ağlamaz.

  • ABD'de de homeless olmak tamamen bir tercih. Türkiye'de durum farklı. Ayrıca hükümetin enflasyon ile pek mücadele ettiğini sanmıyorum durmadan artmaya devam ediyor.

  • Afedersiniz bunu söylemek için hangi eğitimi aldınız. Paranızın dolar karşısında değer kaybettirilmesi hükümet lerin sıkça başvurduğu dolarla mücadele yöntemidir. Japonyaya Çine bakar mısınız dolar karşısında kendi paralarının durumu nedir diye? Siz nerde yaşıyorsunuz İzmir'de ya da sahil kentinde mi. Bu ülkede 20 senedir neler yapıldığını görüyor musunuz?

  • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?