KPSS lisansa nasıl çalışıp da şimdiden 80+ garantilenir? 32 yaşında sınava girecek biri için var mı önerisi olan?

Kpss lisansa nasıl çalışıp da şimdiden 80+ garantilenir 32 yaşında sınava girecek biri için var mı önerisi olan?

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Öncelikle ders nasıl çalışılır onu iyice kavrayıp öğrenmelisiniz ki harcadığınız zamana değsin. Sonra size özel bir çalışma programı oluşturmalısınız. Çalışacağınız derslerin konularını bir zaman çizelgesine oturtup o şekilde ilerlemelisiniz. Tabii ki aksamalar olabilir bu yüzden bi gün yapılmayan çalışmadan dolayı hemen pes etmeyin. Konularınızı bitirdikten sonra haftalık veya 2 hafta olacak şekilde tüm derslerin konu tekrarlarını yaparak bol soru çözmelisiniz. Her branştan 2-3 kitap bitirdikten sonra branş deneme ve genel deneme ile ve tabii ki tekrar programı ile süreci götürmelisiniz.

  • Siz kamu kurumda misiniz acaba merak ettim de teşekkürler tavsiyeler icin

  • Sadece şu kadarını söyleyebilirim. Ciddi KPSS süreçleri geçirdiğim için tecrübeliyim diyelim. Rica ederim, zamanı doğru kullanıp doğru metotlarla yaklaşırsanız olaya olmaz diye bir şey yok. Son olarak etrafınızda olmazcı tayfadan uzak durun bu süreçte psikoloji çok çok önemli.

  • Peki tarij için ne önerirsiniz çok konu varya hani konu konu ayırt edilip mi gitmek daha mantıklı ve yazarak çalışsak daha mı akılda kalıcı olur

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?