Küçük küçük yatırım yapacağım da öneriniz var mı?

Ufak ufak yatırımlar yapacağım da telefondan güvenilir bir uygulama var mı?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Git bankaya, düşük faizi olan birine Vakıfbank olabilir. 150 BİN TL çek. Bireysel fon. Sonra onu en düşük rakamda ödeyecek şekilde anlaşma yap. Bırak yıllarca borç uzasın. 2 belki 3 yıldır o da.. Fazla olmaz.

  Sonra bu parayı al, İng bankasına yatır, faiz oranı yüksektir. 3 ay vade yap. O ü aylık vadenin bir kısmını al. Diğerlerini ekle üstüne. O parayla da borcunu öderken, mali sıkıntıya düşme diye garanti de tut. Vakıfbankın bir hesap kartına o parayı aktarabilirsin. Banka sana sormadan o parayı çekmez ya da garantiye al. İng'den oluştur. O banka hesabına koy. Eft yaparsın.

  Sonra 150 tl eklenerek çoğalırken sen öteki parayı kapatmaya bak. Masraftan kaçın. Sonra bittikten sonra 3 aylık faizi tamamını koy. Üstüne maaaşından gelen paradan 1 bi ya da 2 bin tl daha ekleyerek, parayı evlenene kadar, araba alana kadar ya da emekli olana kadar üstüne koyarak, çoğalt, zengin ol. Sonrasında paranın bir kısmıyla;

  Riske girmeden:

  Hisse al.

  Petrole gir.

  Korumalı Faiz Hesabı oluştur.

  Döviz Al Sat.

  Altın al, Sat.

  • Ama iyi bir maaşın olması gerekiyor ve 3 yıl o bankaya bağlı kalacaksın. Bazı ipucu vereyim. 10 bin çek önce onu öde. Sonra araba kirala. Sonra ev kirala. Onları öde. Banka sana güvensin. Sonra 150 bin çekebilmen için banka sana güvenecektir. Borçlarını zamanında ödeyeceksin. Gerekirse aç kal. Sigara, Alkol unut. Gece hayatını bitir. Kız arkadaşınla fazla harcamalara girme. Hemen evlenme. Sonra bana teşekkür edeceksin. Ayrıca biraz bencil olmayı unutma. Arkadaşların ya da ailenden biri sorarsa, para yok de.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?