Matematik hocası bana taktı?

Bu dönem okula geldiğim ilk gün matematik hocasıyla karşılaştım önceki yerine gelmişti. O anda nefret ettim. Herkesle alay ediyor insanların kusurlarıyla alay ediyor. Kusur buluyor. Bana da ayrı garezi var dersinden proje aldım ilk başta yapamazsın edemezsin falan dedi daha projeyi söylemeden. Sonra projeyi yaptım sen yapmamışsındır dedi. Benim yaptığıma inanmadı sonra güzel mi oldu dedi arka sıradakiler yok dedi. Sonra bir sorun olduğunda sen mi yaptın diyor benden biliyor beni günah keçisi belirledi ciddi ciddi. İnsanları rencide etmeyi seviyor, kimseyle de evlenmemiş kimse almaz öyle bir kadını zaten. Hafta da 6 saat görmek moral psikoloji bırakmıyor. Herkese laf sokuyor ben nasıl dayanacağım 2,5 sene!
1 0

En İyi Kız Görüşü

  • Aynı sorunu yasiyorum ve matematik hocamızdan kurtulamıyoruz hem dersi anlatamiyor tum okul bundan şikayetçi ama bir turlu kurtulamıyoruz ondan

    • Benimde moralimi bozuyor ya zaten çabuk kırılan biriyim bazen bizimkide anlatmıyor. Birkaç tane konu öğretecek altı üstü moralimi bozunca diğer dersleri de anlayamıyorum.

    • Bence moralini o kadar bozma biz sinifca dalga gecip dalgaya vuruyoruz oyle moralini cok bozup diger derslere odaklanamamazlik yapma bence

    • Haklısın ama sürekli dalga geçmesi, laf sokması, beni başarız görmesi haftada 6 saat bunu yaşamak baya üzüyor, sözlülerimi de düşük veriyor notlarımı kırıyor.

    • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • İyi sende kaleme tak